• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Barikádová bitva - diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
V této sekci můžete diskutovat ohledně nové události Barikádová bitva.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Nepřeháníte to? Strašně moc událostí za poslední dobu.. :/
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Tak jsem si myslel že by to mohla být zajímavá akce, po tom co už třetí den bořím obranu jedné barikády mám dojem že tady někdo těžce nepřemýšlel a více jak polovina odměn je naprosto nedostupná nebo nedostižitelná v průběhu akce a pokud navíc člověk chce dukáty z umístění v denním žebříčku tak radši bude mlátit barikády které už několikrát vyčistil protože se to aspoň vyplatí... pokud nemáte PB tak je tahle akce na dvě věci, na nic a k zlosti.

A chtěl bych aby mi tu někdo vysvětlil balancovanost barikády 12 přes kterou se jedině může člověk dostat někam dál, proti okolo 9000 jednotkám můžu použít maximálně 2500??? Kdo, proč to takhle vymyslel? Vážně šlo jen o to aby si lidi 10x za sebou oživili armádu nebo dokoupili jednotky?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Prostě to budeš ničit opakovaně až lékař jednotky vyléčí. Odměny nasbíráš i tak.
 

DeletedUser40852

Guest
Barikádová bitva : stoupej žebříčkem

Dosáhni 1. místo
Dosáhni 1. nebo vyšší místo v denním hodnocení.

To vyšší místo než 1. je jaké?? :-D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ono půjde nejspíš u toho místa o proměnnou hodnotu - takže ten text pod tím odpovídá těm úkolům, kdy se dosahují nižší pozice (30., 20., 5. místo atp.) Takže je potřeba občas to brát v celkové souvislosti, ne jako jednorázový text.
 

DeletedUser44263

Guest
Chtěl bych se zeptat, jak funguje styl boje na barikády?
Je to jako vždycky, že je lepší zaútočit jednou 100 sekerama proti 100 kopí než desetkrát 10 sekerama?
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Záleží na štěstí v bitvách, ale vzhledem na opevnění obránce je lepsi poslat 1 velký útok, než 10 menších.
Při menších útocích je hodně znát základní obrana.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Pro mě je asi nejlepší událost tato barikádová bitva a jako druhé místo je kolo štěstí těším se na barikády :)
 

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
dlouho jsem nehrál a zatím se mi barikádová bitva jeví jako jedna z nejlepších událostí, které se zakomponovali do hry

je hratelná, pokud chce někdo utrácet PB tak může (ve výsledku si tolik nepomůže, a spíš je lepší úplně na začátku přikoupit vojáky než kdykoliv léčitele, i když jím se dá "hasit hned"), ale dá se to hrát i bez PB

výtka že nějaký hráč bude mlátit jeden úsek dokola je neopodstatněná - na novou bitvu nasadí o 20% víc vojska (ale kde je vezme) než na předcházející, ale bude bojovat proti přesile rostoucí o 50%. Co na začátku šlo v pohodě zvládnout slabými vojáky, už po 5 točkách nezvládnete ani s nejsilnějšími na dvakrát...
(uvedu příklad... začínáte dvojnásobek pro Vás: 400 na 200, 480 na 300, 576 na 450, 691 na 675, 829 na 1012, 995 na 1518, 1193 na 2277 - toto už je dvojnásobek proti Vám a sundaváte na třikrát)

i když to bude nějaký hráč absolvovat, tak to bude stát velmi hodně PB a opakované bitvy lze relativně udělat pouze na začátkových barikádách, kde moc dukátů nezískáte...(popravdě na výše uvedeném příkladě - a to už nevím co bylo v tom prvním útoku - tak získá 7*20 dukátů, skoro nic), i kdyby 3-4*250 dukátů tak to mnoho není

A chtěl bych aby mi tu někdo vysvětlil balancovanost barikády 12 přes kterou se jedině může člověk dostat někam dál, proti okolo 9000 jednotkám můžu použít maximálně 2500??? Kdo, proč to takhle vymyslel? Vážně šlo jen o to aby si lidi 10x za sebou oživili armádu nebo dokoupili jednotky?

úkol 12: 2500 jednotek proti 1000/4000/300/-/- -> použij sudličníky a doplň harcovníky do plna - hned na poprvé sundáš půlku a při druhém útoku už ti půlka přežije;)
podobně náročné jsou i barikády u úkolu 20, naštěstí tam už začínají přibývat dukáty i z čištění, že hnedka zapomenete na nějaká pořadí dne nebo celkem

pokud navíc člověk chce dukáty z umístění v denním žebříčku tak radši bude mlátit barikády které už několikrát vyčistil protože se to aspoň vyplatí
nevyplatí - to uděláš jeden den a žádný další den to už nepůjde, vyslětloval jsem to v příkladě... vyzkoušej to sám

dost dukátů je z úkolů - vyčisti tři/pět/osm úseků - tady bych ocenil, kdyby se úkol po splnění ozval podobným pop-up oknem jako jiné úkoly - nejenom fajfkou. Hráč přijme odměnu a může plnit další úkol... jinak plní už splněný úkol na prázno
 
Nahoru