• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Barikádová bitva - diskuze

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
pro vývojáře: v minulém příspěvku byla jedna připomínka - poslední věta (ale možná to tak mají záměrně)
a ještě jednu připomínku bych sem dal, a sice pokud hráč se pustí do nějaké barikády a nezdolá ji, tak aby se jinak barevně označila, aby o ní hráč až za 8 hodin přijde, aby o ní věděl ... jinak má celou mapu (skoro) zelenou a neví na jaké barikádě pracuje...
 

No More Dreams

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Neviem či je to až tak potrebné. Barikády na ktorých pracuješ blikajú na zeleno a to je aspoň z môjho subjektívneho názoru dostatočné farebné označenie
snimka.png
 

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
to jsou barikády, které jsi nezdolal.
např. 8000 vojáků použiju na bollwerka, a co mám udělat se zbylými 4000 vojáky?, proti bollwerku je to téměř zbytečnost..., tak si najdu jinou barikádu, kterou jsem již zvládnul a je zelená, a pro kterou mi zbylo příhodné vojsko aby tuto barikádu alespoň oslabilo...
 

No More Dreams

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Už ti rozumiem, nie je to tak zlý nápad, ale väčšina to asi pošle na tú, ktorú ešte nezdolali...
 

tomajko22

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Taky jsem to nepochopil - uběhl čas pro příchod léčitele a nic se nezměnilo (počty jednotek byly stejné jako před příchodem léčitele) - to ty jednotky musí úplně umřít, aby se tam něco doplnilo nebo jak funguje to léčitelství ve vztahu k počtu jednotek?

Děkuji za objasnění.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Jednalo se o globální chybu, která byla na všech jazykových verzích. Chybu se podařilo opravit a nyní by již vše mělo být v pořádku. Za chybu se omlouváme.
 
Nahoru