• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Become a BETTER PLAYER

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40626
  • Vytvořeno

DeletedUser40626

Guest
Ahoj, jsem čekuláda. Možná mě znáte ze světa 35. Hrál jsem již na mnoha světech pod různými nicky a poznal jsem opravdu skvělé kmeny (Orion, MAFIA, Kobra, Mlýn, COMING, Zlouni ...).

Dostal jsem tedy nápad, že založím kmen pro hráče, kteří se chtějí naučit hrát lépe a kvalitněji divoké kmeny. Zkušenosti již na takovou věc mám. (Pokud by někdo nevěřil, kontaktujte mě přes PM)

Co nabízím:
-Učení účinných taktik pro začínajícího hráče.
-Rady, které pomohou lépe farmit okolí.
-Správné rozložení off, deff vesnic. (Několik účinných tipů)
-Jak poslat vlak. (Někteří hráči to stále potřebují naučit :))
-Jak chytit vlak. (Důležitá věc převážně pro útočné hráče v začátcích)
-A další věci, které by se hráč rád naučil. (Podle domluvy)

Požadavky:
-Aktivita. (Min. 3x denně. Jedna hodina v kuse nemá ze začátku skoro cenu)
-Přátelský a pozitivní přístup.
-Chuť učit se nové věci.
-Napomáhání ostatním členům kmene. (Hlavně podpory, společné útoky, ..)

Cílem tohoto kmene bude zkvalitnit hráče a utvořit další konkurence schopné kmeny.

Prozatím je 34 volných míst.

Pro zájem odepište pod toto vlákno, nebo se mi ozvěte na svět 35 a po spuštění světa 37 tam. (PŘEDREGISTRACE)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40626

Guest
Zábavná věta...Ono se to dá udělat špatně?:D...i 100:00 je správně v danou situaci:D

Špatně jsi to pochopil. Není to o tipu hráčů. Je to o tom, kolik vojáků dané jednotky postavit, aby ta obrana byla účinná pro danou situaci. (Hráč ve středu, hráč na hranici a tak) :)
 

DeletedUser2005

Guest
Špatně jsi to pochopil. Není to o tipu hráčů. Je to o tom, kolik vojáků dané jednotky postavit, aby ta obrana byla účinná pro danou situaci. (Hráč ve středu, hráč na hranici a tak) :)

...to je pro začátek dost málo,hrát jenom ve středu...chce to asi každej den...:wacko
 

DeletedUser27267

Guest
Jak říká zelí..

V zelán (den mezi nedělí a středou, ale před pátkem a nikdy ne za sobotou :)
 

DeletedUser

Guest
Hráč může být dobrý jak chce a umět cokoliv, je to ale vše jen o času, který do hry vložíš.
 

DeletedUser27267

Guest
Hráč může být dobrý jak chce a umět cokoliv, je to ale vše jen o času, který do hry vložíš.

No osobně si myslím, že podstatnější než čas věnovaný hře je spíše aktivita než čas. Je k ničemu když jseš ve hře hodinu v kuse. Ale když jseš tam 3x za den tak to moc efektivní není. A když si spočteš kolik času ti zabere jen nascriptované klikání když přijdeš z práce či ze školy a jen si to každou hodinu kontroluješ tak zjistíš, že denně věnovaný čas není ani 15 minut v některých případech:)
 

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Hele tak já tam hledám marně kmen, gde bych se mohla skovat, napsala jsem to i do profilu a nigdo se mi neozval, tak jsem si dala požadavek přímo na první kmen nebo tak někde, jsem aktyvní hraju jednou za deset dní, na foru jsem furt, doli stavým na plno a kasárna na pět to je akorát ,důležitý je postavit panský, aby se dalo zabírat barbarky, vojácy až kdyštak na konec, nejsou na ně surky, opzvlášť, kdyš mě někdo virabuje, jsem prostě šikovná a žádný zájem o takovou kvalytu, budu to muset vihrát asyk bez kmene:shock
 
Nahoru