• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Best Browser Games of the Year 2010

Budete se účastnit hlasování?


  • Celkový počet hlasujících
    36

DeletedUser

Guest
bestsm.png


Milí hráči,

i tento rok se hlasuje o nejlepší hru předešlého roku. Mezi nominovanými jsou i Divoké kmeny.
Pokud jste spokojeni s hrou, můžete hlasovat ZDE kliknutím na tlačítko "
vote for it
" v kategorii strategická a populární hra, čímž vyjádříte své díky firmě InnoGames.

Každý může hlasovat z 1 IP adresy 3x pro každou hru a kategorii během 24 hodin.
Hlasování končí 10. 2. 2011


pohar.png

Neváhejte a dejte i svoje hlasy hrám od InnoGames.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dovolím si ještě doplnit, že pro hlasování je nutná registrace.

>>zde se registrujete<<

Z vlastní zkušenosti, Vám pravděpodobně nepůjde registrovat mail, který obsahuje tečku před zavináčem či-li například: 123.1@seznam.cz, a.b@seznam.cz ale pouze bude možné se zaregistrovat pod mailem 123@seznam.cz nebo ab@seznam.cz
UPOZORŇUJI, TOTO JSOU POUZE PŘÍKLADY, REGISTRAČNÍ MAIL SI MUSÍTE VYTVOŘIT SAMI POKUD HO NEMÁTE.
 

DeletedUser

Guest
Hlasuje se za hru, ne za jazykovou verzi hry :) Za DK - Tribal Wars můžou hlasovat češi, slováci, poláci, němci angličani.. prostě všichni :)
 

DeletedUser2502

Guest
Tak já myslím, že to vynechám také....jak bylo řečeno, není to v češtině, navíc se musíš zaregistrovat někam, kde o tobě budou shromažďovat informace a pak tě otravovat mailama....jo a co z toho pro mě jakožto hráče plyne..... nic z toho mýt nebudu, tak proč ztrácet čas... je mi líto.... ale chleba levnější nebude a PU zadarmo také ne a za tu dobu co to hraju cca 3 roky sem firmě dal už dost peněz, nejen za DK, ale Grep....atd
 

DeletedUser

Guest
Já bych zahlasoval, ale můj favorit číslo 1 tam asi nebude :'(
 

DeletedUser11059

Guest
Asi bych si taky zahlasoval ... stejně znám jen jednu ... ale po tom, co mi to běhá jako šnek - nevim :(
 
Nahoru