• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Bethowen

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11288
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11288

Guest
Jedna, dva, tři, čtyři, pět,
kdo zná kmeny nazpaměť?
Kopí, sekery, luky, meče,
krev a pot všude poteče.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tentokrát je soutěž omezena jen na jeden soutěžní příspěvek, vyber si proto, který bude soutěžní a ostatní smaž.

Osobně se mi nejvíc líbí ten třetí, ten první je navíc delší, než povoluje zadání. U sloganů platí - čím méně slov, tím lepší slogan.
 

DeletedUser11288

Guest
Nepočítal jsem s tím, že se budou do těch slov započítávát i spojky :) Mě se nejvíc právě líbí to první, to druhý taky ujde :D a to co se líbí tobě, bych nejraději smazal :D

Zkusím to trochu překopat, popřípadě vymyslet i něco jiného :)
 

DeletedUser33829

Guest
Tentokrát je soutěž omezena jen na jeden soutěžní příspěvek, vyber si proto, který bude soutěžní a ostatní smaž.

Osobně se mi nejvíc líbí ten třetí, ten první je navíc delší, než povoluje zadání. U sloganů platí - čím méně slov, tím lepší slogan.

Vždycky je povolený jen jeden, jen tentokrát musí být ostatní mazány.:wacko:wall

KULTURNÍ BARBAŘI!
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak tedy přesněji - v jednom soutěžním příspěvku jeden soutěžní slogan a žádný nesoutěžní.

Takže si to Bethowene oprav do zítřka - aby tam byl jen jeden - předělávat to můžeš až do konce soutěže. Ale vždy v tom prvním příspěvku může být jen jeden slogan.
 

DeletedUser11288

Guest
Jasně chápu :) já jen, že měl jinou otázku :) a dostal ještě jinou odpověď :D


Ve dne v noci o půlnoci,
získej moc svépomocí.
Nič, rabuj a pleň
at ti leží celý svět u kolen.

----------------------

Hráči v Divokých kmenech jsou jako mraky.
Někteří se jen přeženou,
jiní se vybouří a rozplynou.
Zbytek si v klidu proplouvá
a smlouvá
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru