• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

bezDOOMovci

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31287

Guest
Jen chci upozornit, že to jsou jen zoufalci, co se snaží přikrmit na dobrém jméně kmenu DOOM z předcházejících světů. Originál je na s27. A jak vidím, tak to nebude mít dlouhého trvání. Přeji vám, aby jste je co nejdřív sundali.
 

DeletedUser

Guest
Neboj

Právě to mě taky štve.... hrajou si na pravý DOOM ale nemají na to.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31287

Guest
Heh, tohoto borce jsme vyrazili před měsícem pro absolutní ztrátu inteligence. Tak se nám "pomstil". :D
 

DeletedUser

Guest
Hej je to hrozné co oni dělají už :(

Tu jde aspoň vidět úroveň jejich inteligence :D :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
to není možný, kokosové to je trochu přehnané, screeny z cizího fóra :shock se nedivte každý je naštvaný že mu kradete hráče.
 

DeletedUser30368

Guest
Já Tě taky pozvu :p, můžeš si vybrat do kterého kmene chceš, doporučuji KOKOS, prtože bude první v off :) bude mít hráče prvního v OFF a jsou prvním založeným kokos kmene, ale v KOKOS. jsem zase já :-D
 

DeletedUser34582

Guest
:D Vidím to tak, že by som išiel do KOKOS* aby sa v jednom kmeni nezišli dvaja elitný hráči ako my :D :D

ale nie ja nepojdem hrať to by som sa od toho potom nedostal už :D
 

DeletedUser30368

Guest
STačí sledovat fórum o hraní nikdo nemluvil (Já bych ani nemohl, já hrát neumím :) )
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru