Bezpečné heslo

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.362

Bezpečné heslo


Vážení hráči,

v poslední době se stává stále častějším jevem uhádnutí hesel od Vašich herních účtů či vašich registračních emailů, díky němuž dochází k ukradení Vašeho herního účtu. Rádi bychom Vám dali pár rad, které je nutno dodržet k maximální bezpečnosti Vašeho hesla.

1. Nikdy, nikomu ani za žádných okolností nesdělujte Vaše heslo. Ani kamarádovi, ani nikomu kdo se bude vydávat za support, jelikož support od Vás nikdy nebude vyžadovat vaše heslo. Každého takového hráče okamžitě hlaste na support!
Budete-li chtít aby se o Váš účet staral po dobu např. vaší dovolené jiný hráč, použijte zástup v dovolené. Myslete na to, že předání hesla je zakázané!

2. Volte si takové heslo, které nebude stejné či podobné jako Váš herní nick. Nevolte si ani heslo, které bude mít s vámi jakoukoliv spojitost (datum narození, vaše příjmení či křestní jméno). Tyto hesla jsou lehce zjistitelná a ten, který se Vám bude chtít nabourat na Váš účet je zkusí jako první.

3. Nejbezpečnější variantou je volit heslo, které bude složeno z číslic, velkých a malých písmenek a jiných znaků (např. F84-e7dO4). Tyto hesla jsou nejhůře zjistitelná.

4. Nevolte si stejné heslo od Vašeho herního účtu jako u Vašeho emailu ze kterého jste se registrovali do hry, jelikož pokud se Vám někdo nabourá i na váš email, těžko Vám heslo na daný email znovu vrátíme.

5. Nikde si své heslo nepište, do mobilu, na papír ani nikam jinam. Nikdy nevíte, kdo dané heslo může objevit.

6. Pokud máte jakékoliv podezření, že se Vám někdo na váš účet přihlásil skrz heslo, v zájmu bezpečnosti si své heslo raději změňte. Také doporučujeme si heslo preventivně měnit jednou za určitý čas.
Závěrem bychom rádi dodali, že heslo slouží pouze pro Vaši potřebu a záleží jen na Vás, jak moc bezpečné heslo zvolíte a jak moc velkou naději dáte těm, kteří kradou cizí účty.​

S pozdravem
Váš DK Tým​
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.