• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Bitva o kopec

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Kozmi si uvědomil, že mám příliš mnoho práce a musel z kopce odejít, aby dokončil všechny resty. Kopec je opět volný a zmocnil jsem se ho já. :King
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Jelikož si Kozmi uvědomil, že ty máš příliš mnoho práce (jak si napsal :D :D), tak si musel po chvilce také odejít, čímž se kopec stal opuštěným. Kolem šel šachlik, kopec se mu zalíbil, najal si stavaře a na kopci si postavil hrad i s opevněním. Tak a teď je kopec nadobro můj! :D :D :D
 

DeletedUser40852

Guest
Jenže si stavařům nezaplatil, tak ti hrad zase rozebrali a ty jsi ze strachu utekl. Na kopec se zase vydrápal Rasty.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Drápal jsi se tak moc, že jsi musel ihned odejít na pohotovost, aby jsi neměl trvalé následky. Kopec byl tedy nestrážený a přivlastnil jsem si ho opět já.
 

DeletedUser33829

Guest
Vrátil jsem se z nemocnice a ukázal jsem Ti přehled uhrazené vykázáné péče od zdravotní pojišťovny, když jsi viděl celkovou sumu výdajů, tak jsi omdlel a skutálel se dolů. Vyšel jsem tedy na kopec a teď je můj.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Což se nelíbilo rasty.tomovi, který mi zavolal, zda bych tě nemohl poslat zpátky do nemocnice. Jeho přání jsem vyšlyšel a jednou ranou tě poslal z kopce dolů. Kopec je opět můj!
 

DeletedUser

Guest
Dostala se ke mě informace, že Sheddův stav je vážný a informovala jsem tě o tom mailem. Místo polední hlídky jsi se vydal do nemocnice, čímž zůstal kopec bezprizorní.
Vím, že jsi to nečekal, ale byla to léčka a majitelem kopce jsem nyní já!!
clapping_mini.gif
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Před odesláním mailu jsi však otevřela zavirovanou zprávu. Holubem ti na kopec přišel dopis o tom, že se musíš ihned vrátit domů a počítač dát do servisu. Kopec je tedy bez majitele, já jsem se vyškrábal zpoza stromu a kopec jsem si opět přivlastnil.
 

DeletedUser40852

Guest
Na kopci nebyl internet, proto jsi šel do města do internetový kavárny, abys mohl promazat opětovně forum DK. Toho jsem využil a obsadil jsem kopec.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Bohužel rasty.tom musel jí zpět do nemocnice na kontrolu svého zranění, tak jsem si na kopec přizval armádu se šlechticem. Armáda pod kopcem naverbovala dělníky a osadníky, kteří mi pomohli na kopci vystavět velké panství. Mám tu hradby, kovárnu, nádvoří a samozřejmě velkou zásobu vody a jídla...Jelikož jsem si na kopci vybudoval nedobytné velké panství, kopec je navždy můj. Pro jistotu jsem pod kopec naverboval kouzelníky s klobouky, kteří zmatou každého kdo se jen přiblíží...
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru