• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Bitva o kopec

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Kouzelníci zmátli hlavně tebe a postavil sis panství na špatném kopci. Kopec je nehlídaný...... už ne!
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Vůbec jsem nepochopil o co se Woo Woo snaží, ale na kopci nikdo nebyl a bitva se vedla u úplně jiného kopce, takže jsem přišel a kopec jsem si opět přivlastnil. :King
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Bohužel kolem kopců obchází tajemná příšera...všechny vystrašila...mé kouzelníky vyhnala...mou armádu také...jak odešli kouzelníci zjistil jsem že jsem na špatném kopci...a tak nabízím příšeře,že si místo tohoto kopce může zabrat ten původní kopec, co je na něm právě Deynor...podle křiku,který byl slyšet po celém údolí bych odhadoval, že si na něm příšera pochutnala.
Myslím že kopec právě patří tajemné příšeře...bude zde nějaký hrdina, který se ji odhodlá porazit?
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Ukryl jsem se v lese nedaleko kopce a čekal. Příšera se po delší době rozhodla, že nemá cenu hlídat kopec, který nikdo nechce, a proto tedy odletěla. Kopec je nyní můj i bez boje. :King
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru