• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Bitva o věž - Diskuze

Deleted User - 4022406

Guest
K čemu prosím slouží "plusko" u každé části? Je to jen označení, kolik hráčů danou oblast dobývá/brání, nebo to má nějaký "bonus podtext"?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Od tohoto roku najdete v této události novou funkci pro lepší týmovou koordinaci. U každého sektoru se objeví symboly +/-, kde můžete označit ty sektory, na které útočíte či které bráníte a nebo tak plánujete učinit. Sektor, který bude označen nejvíce hráči z týmu pro útok či obranu bude svítit, což znamená, že bránění / útočení na daný sektor by mělo být pro tým hlavní prioritou.
 

TheMerky

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Zdravím,

všiml jsem si jedné "chyby". Pokud dám plusko na nějakou věž a v součtu to bude 10 (a zároveň bude mít tato věž nejvíce bodů) tak se žlutá záře neobjeví na této věži ale na věži s dalším nejvyšším součtem, viz screen.
Moje teorie: po překročení 9 bodů se 10 v DB asi zařadí vedle 1 místo 9 (0,1,10,2,3,..), ale na obrazovce se zobrazuje jako 10
09.PNG10.PNG
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Děkujeme za informování, chybu nahlásíme vývojářům hry, kteří ji snad do příští spuštění akce opraví. :Yes
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
@lukin911 - Tebou nahlášená chyba byla opravena a v příští verzi této události by tedy již vše mělo fungovat správně. Děkujeme ještě jednou za nahlášení!
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
hmmm.PNG

Povedená akce asi... nevím jestli je to RNG v praxi ale je radost koukat na to jak jeden tým má všechno a druhý nic a nemít možnost to příliš ovlivnit pokud tam nenasypu litry peněz :)
 

Erakiss

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
To video je strašně rozmazané. (nebo mám měnit monitor??)
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
zalezi v jake kvalite ho mas spustene nebo monitor mas nastaven na vlastnosti rozliseni prave....
 
Nahoru