• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

BlackFriday

*Fredy*

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Zdravím, chci se zeptat, dnes mi vyskočila hláška z aplikace, že je blackfriday na DK a že nabízí speciální balíčky k koupi... kde to najdu..??? Nikde nic nevidím :-/
 

crNh

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Ahoj, kvůli tomu stejnému jsem tu. Taky jsem viděl hrášlu, ale nic nevidím. Může to někdo ujasnit? :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Pokud se taková hláška objeví, je nutné na ni hned reagovat - kliknutím na nabídku - obvykle se totiž nikam neukládá - jakmile ji zamítnete, už to nelze obnovit.
 

crNh

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Pokud se taková hláška objeví, je nutné na ni hned reagovat - kliknutím na nabídku - obvykle se totiž nikam neukládá - jakmile ji zamítnete, už to nelze obnovit.

Klikl jsem na ni a vůbec nic se neotevřelo. Zůstal jsem s pohledem na vesnici co se dá dělat, tak snad příští rok.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jestli chceš, napiš ticket, tady to neověříme.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Zdá se, že tento problém mělo více hráčů. Zdá se, že těm, kteří nám to nahlásili, se nabídka ani zobrazit neměla, resp. ji u nich nevidíme jako aktivní bonus a proto jim to možná nešlo. Prověříme však ještě, zda podobné problémy neměly také ostatní jazykové verze, protože není vyloučena ani technická chyba.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
mě se to objevilo, dokonce 2x, ale nechtěla jsem, tak jsem to zavřela :)
 
Nahoru