• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Bohouš IV Vánoční dárek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Bohouš IV

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Když jsem ještě býval mladý, vyráběl jsem prakticky všechny vánoční dárky, jelikož jsem neměl žádné peníze. Moje rodiče pocházeli z nejnižší vrstvy, a tak o žádném kapesném nemohla být ani řeč. Vůbec mi to ale nevadilo, jelikož jsem se díky tomu stal velice zručným. To co začínalo jako amatérsky malované obrázky postupně přecházelo k lepším a lepším dílům. Když jsem byl v pubertě, zamiloval jsem si hlavně kovařinu a tak veškeré mé další dárky byly vlastnoručně kované. Začal jsem hřebíky a podkovami a poté koval i složitější věci, například figurky vojáčků.

To vše zaniklo, když jsem se stal starším a začal normálně pracovat. Veškerá moje láska k ruční práci musela jít stranou a já denně trávil čas v kanceláři. Vše jsem si připomněl až před třemi lety, kdy jsem mojí tehdy přítelkyni daroval vlastnoručně kovaný snubní prsten. Ona řekla své ano a byla mou.

Pokud si ale myslíte, že toto je dárek o kterém jsem chtěl do soutěže napsat, nemáte pravdu. To o čem vlastně chci celou dobu psát se stalo až minulý rok. Dlouho jsme se s manželkou snažili o dítě a vloni se to konečně povedlo. Škvrně se narodilo na konci srpna, ale bylo „vytvořeno“ právě v období Vánoc. Je to ten nejkrásnější dárek na světě a dělá radost nejenom nám, ale i všem blízkým. (Do náhledu dávám fotku našeho Honzíka :)).
honzik.jpg
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru