• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Boj o Erby

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40040

Guest
V době psaní příspěvku nefungovala.Odpoledne kolem jedné to jiš šlo.
 

DeletedUser20955

Guest
Eh jak vidím nefungovalo to tu již nejméně jendou. Každopádně jsem buďto blbý a nebo nejde na 47 opět:D
Na kmeny jsem se dostal až ráno a očividně to tu podle mých informací nejde a ani dnes ještě nešlo...tak doufám, že to půjde brzy a, že nebudeme na 47 mít jen půlku akce
 

DeletedUser

Guest
Pokud ve hře něco nefunguje, ticket je nejlepší řešení...
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Prosím pěkně, co je účelem Boje o nervy... ehm o erby ?
Jestli je ten pravej důvod naštvat a rozeštvat hráče proti sobě,tak se to touho událostí daří vcelku dobře :)

"Blízcí hráči" jsou totiž pochopitelně jen soukmenovci či spojenci a když zachovám vůči těmto hráčům imunitu, tak se to ihned obrátí proti mě - cesta mi déle trvá a ostatní moji blizší mi zatím všechno seberou.

Čím delší je cesta - tím menší mám šanci se ubránit - tedy nebudu daleko posílat bojovníka, když jde na mne útok, protože je mi milejší v obraně. Takže - pro mne ztrácí hra jakejkoliv smysl.

Navíc - útočník získává buď bod nebo erb... Já se mohu vzteknout, když mám doma v obraně všechny bojovníky a i přesto (přes vysoké procento v šanci na obranu) je mi erb ukraden.

Nevidím v tom logiku ani matematickej algoritmus - jde jen o čistou teorii náhody v praxi a tedy si momentálně ani nevím rady, jestli je lepší to nehrát vůbec, či bezmyšlenkovitě posílat bojovníky "na všechny strany" a tím si všechny proti sobě popudit.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Boj o erby není útok na spoluhráče - je to prostě jen hra ve hře, jako kdybyste si zahráli třeba škatule, škatule hejbejte se. Cílem je získat co nejvíce drahokamů a za ně si nakoupit položky do inventáře, které se pak při útoku nebo obraně mohou velmi hodit. Protože se hrou nemizí. Na daném světě je máš tak dlouho, dokud je nespotřebuješ, nebo dokud nepřestaneš ten svět hrát. Ze světa na svět se však nepřenášejí. Tato hra je mezi hráči akceptována s povděkem. Odměny z ní jsou dost zajímavé.
 

DeletedUser40852

Guest
Odměny zajímavé jsou, horší je, že nepřítel vidí kdy tu jsem a kdy ne, podle toho jak posílám svého bojovníka na něj. Hlavně že při uzavření přátelství je varování, že můj přítel uvidí kdy tu jsem, ale tady u té hry nic. A spoustě hráčů to nedojde.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Všechno má svá pro a proti. :)
 

DeletedUser40852

Guest
Klasická odpověď o ničem. Já nepsal o tom, co má jaký výhody a nevýhody, já psal o tom, že varování o tom, že můj útok na erby vidí i nepřítel tu není. Jinak tvůrci hry upozorňují na kdejakou blbinu.
 

DeletedUser

Guest
Rasty, pokud s tím máš problém, klidně to napiš do patřičného vlákna, které je určeno k tomuto účelu a to jsou návrhy na zlepšení hry. Třeba dosáhneš toho, že upozornění ve hře bude a ty budeš klidnější ;)
 

DeletedUser40852

Guest
Já jsem v pohodě, já nerva nemám:-D Jinak problém s tím nemám, mně osobně je tu šumák.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru