• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

BOJ o svět 24

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15723
  • Vytvořeno

DeletedUser15723

Guest
Budu sice poněkud OT, ale tento názor mne zaujal:

To jsi vyzkoušel na nějakém světě prakticky? Nebo jen teoretická úvaha?

Znal jsem hráče, který byl na K38 a naše území leželi na Severozápadě a stejně s náma hrál, sice mu tam zbyla jen jedna vesnice, ale dali jsme tam beton a byl klid.
 

DeletedUser34334

Guest
Budu sice poněkud OT, ale tento názor mne zaujal:

To jsi vyzkoušel na nějakém světě prakticky? Nebo jen teoretická úvaha?
Zkušenost z S4,kde to v jednom kmeni praktikovali.Nevím sice,jestli byl v nějaké vedoucí pozici,ale pro daný kmen,který byl celý v okolí,to byl obrovský trn v oku,zvlášť,když se mu jeden den povedlo dobtý druhou vesnici,z toho jsem se tehdy málem pototo smíchy :D.

EDIT:Možná mluvíme s klinesem o tom samém hráči na tom samém světě.
 

DeletedUser35812

Guest
to je jako se vším tady v té republice - všichni dost mluvíme a málokdo maká :)
klines je hráč asi slušnej podle toho co vím, ale NIKDO neřešil co se tady na tom světě dělo - až teď jsou všichni hrozně aktivní :)
 

DeletedUser

Guest
Měli to tam dost zabetonované a i když se to vyčistí šlechta už to nestihne :X Tak skvělá komunikace tu zas není.
 

DeletedUser35803

Guest
ted je pozdě o tom mluvit. mělo se začit dělat hned na začátku.
 

DeletedUser

Guest
To, že se války vyhrávají z velké části hlavně díky diplomacii a mečem se sekerou převážně až jen jako doplněk tohoto umu, je známé a patří to k lidské historii.
Proto by mě ani nenapadlo (být hráčem tohoto světa), abych soudil zle čin kmenů, které se spojili za účelem dát posbíraná tajemství dohromady a uzavřít svět.
Jediné, co bych na tom asi nechápal je to, že je ten svět a ta hra asi moc nebaví, když to balí tak brzy.
Nadruhou stranu se koukněte na jejich rank ... jako kmene.
1. v OD ranku, 1. v DEF ranku, 1. v OFF ranku
hráči: ... 8 hráčů v top 20 OFF, ..... 5 hráčů v top 20 DEF, ..... 7 hráčů v top 20 OD.
Znám ze hry 3 z nich a všem třem bych to přál, protože to jsou páni hráči (a možná tam budou další, co neznám). Čili si to vlastně v tuto chvíli zaslouží. :hi

A možná v tom ta změna s tajemstvím má být, neustálá hrozba konce světa, spolčování zbytku světa X x za dobu jeho trvání ............ potrapte je, aby si to opravdu zasloužili, nebo nakonec zaplakali nad vejdělkem. :cry


čistě k tomuto... například kmen *RoE*, který je uveden jako pomocník při výhře, proti | N |kařům ještě den předtím bojoval... to je ta zrada ;)
 
Nahoru