• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Boje o erby - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zde můžete volně diskutovat na téma nové události "Boje o erby"!


Hodně štěstí se získáváním erbů!
Váš DK Tým
 

DeletedUser40698

Guest
Připadá mi to totálně nedotažené, např. nikde není zmíňka o cenách uzamčení jednotlivých erbů. Že se to navyšuje, ale ne plynule.

1. erb 15 PB
2. erb 30 PB
3. erb 55 PB
4. erb 90 PB a další nevím už žádné zamykat nehodlám, mám jiné způsoby jak utrácet PB:shock

navíc to vidím ne moc pozitivně...

EDIT: musím být velmi kritický, ještě jsem zde na foru vulgární nebyl, že? tak se tak může velmi lehce stát...

Varování pro ostatní
vůbec si erby nezamykejte protože o ně i tak přijdete a zbytečně vyhodíte PB, mne byl uzmut ten co mě stál 55PB
tak na co jsou ty zámky? perfektní okrádačka
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zase neštěstí

Tak jsem zkusil hrát o erby stálo mě to zatím 190 bodů za uzamčení 4 erbů, o erb za 90 bodů jsem hned zase přišel a body v tahu, než kolo skončí tak přijdu o zbytek, opět nesmyslmá hra která má vytahat body z lidí. Děkuji ale takovéhle vychytávky fakt nemusím.
 

DeletedUser40698

Guest
To jsme už dva. :bad:bad
Jak jsem už napsal, tak mě jeden erb stal uzamčení 55PB a o něj jsem přišel. To pak nemá cenu, jen dokončím úspěchy a končím s tímto s prominutím paskvilem.:mad:wall
 

DeletedUser41139

Guest
Co tady všichni brečíte ? :D Nedal sem do toho nic a mám už 15 erbů dohromady. :king
 

DeletedUser40698

Guest
Tady nejde o to kolik máš erbů, zde jde o to, že jsme byli uvedeni v omyl když jsme si mysleli, že když něco stojí PB tak je to premiová nabídka a ono to tak není.
O toto jde, že to vůbec nefunguje a tím jsme byli oklámáni!

Erby můžeš uzamknout a ochránit je tak před jinými hráči. Vyzve-li tě jiný hráč a podaří se mu vyhrát, získá jeden z neuzamčených erbů.

Jenže mne byl zcizen i ten uzamčený který mne přišel nejdráže, tak potom je to bug nebo něco horšího.

EDIT: sadermanik, neboj na tebe taky dojde a o všechny postupně přijdeš ješte zbývá kolem 48 hodin, předčasně se raduješ
 

DeletedUser25426

Guest
Studoval jsem trochu tu událost - a našel tohle:
Tvé erby
Erby můžeš uzamknout a ochránit je tak před jinými hráči. Vyzve-li tě jiný hráč a podaří se mu vyhrát, získá jeden z neuzamčených erbů.
Budeš-li mít všechny své erby zamknuté, bojovník se pokusí vybojovat náhodný erb, ale šance, že neuspěje bude zvýšena o dalších 80%.
Z toho by vyplývalo, že i o uzamčený erb můžete přijít - ale ne o konkrétní, ale o náhodný...
 

DeletedUser41139

Guest
No nemám v okolí moc aktivní hráče, takže uvidím, jak se na mě vrhnou :) každopádně si zatím pěkně navyšuji počet bojovníků a hraji i bez nějakého uzamykání.
 

DeletedUser

Guest
No proste totalně na nic.. ze to chce ty pb zase to me je uz jedno, to je proste u vseho, ale tohle je proste s prominutim na nic bez spetky strategie, nebo nejakeho ovladani, co by jste mohli zmanipulovat.. Jedina vec kterou muzete ovlivnit je, ze kdyz na vas nekdo "utoci", tak si muzete nechat bojovniky doma a budete tak mit zvysneou obranu, jenze u toho taky docela dost pochybuju ze to je spravne nastavene, protoze zkousim to na 5 svetech a je docela jedno kolik mate bojovniku doma a mate 10%, nebo 60% obranu.. proste jak furt dokola to musite otacet, aby jste meli vic bojovniku a vic erbu.. jedine do ceho by se vyplatilo dat pb jsou ti novy bojovnici, jenze to je zas predrazene jak neco.. no aspon ze tam nejsou nejake palky co vam pridaj suroviny jak tomu bylo minule kde borci s hodne pb meli kazdy den navyseni surek a neuveritelnej boost oproti ostatnim to byl.. Proste takove akce by meli delat hracum radost a ne tohle, anvic to stoji za houby ta akce a proste je to o nicem, jen nejake bonusy, ale vubec dobre propracovane to neni..

A navic na rozjetych svetech kde kolem sebe mate malo lidi, tak je opravdu obtizne sehnat ty erby, kdyz mate nejblizsi cestu 1-2hodiny treba, pritom na novejsich svetech cestujete 10minut.. tohle je taky "vyborne" promyslene.. a tak na tech rozjetych vetsinou utocite na soukmenovce, protoze nemate na vyber coz urcite udela "radost" par lidem..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Studoval jsem trochu tu událost - a našel tohle:

Z toho by vyplývalo, že i o uzamčený erb můžete přijít - ale ne o konkrétní, ale o náhodný...


A k čemu je tedy uzamykání za PB dobrý, přišel jsem o druhý uzamčený erb takže mě to stálo už 115 bodů. Pokud mám okolo sebe aktivní hráče tak nikdy nemůžu mít všechny erby. Další věc kterou nějak nechápu je, že útočící hráč na mě to má 11 minut ale já k němu skoro 10 hodin.
 
Nahoru