• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Boje o erby - Diskuze

DeletedUser40698

Guest
Také mám jeden soukromý názor, ale protože je soukromý nebudu ho sdělovat, místo něj sdělím jiný/jiné.
Ve všem problém nehledám. Kdybych měl ve všem hledat problém jak tvrdíš, tak nedělám nic jiného.

Tuto frázi a její obdoby: účast v události je ryze dobrovolná ... čtu až moc často a také ji nikomu nevyčítám.

Asi mi špatně bylo porozuměno, netlumočím požadavek více lidi, jen jsem naznačil/navrhnul, že by to jistě ocenilo více hráčů.
Určitě by se nějací našli, jenže už asi rezignovali na to, něco tady namítat nebo si říkají, že už na ty zbývající 3,5 turnajová kola nemá smysl, protože dokud přání jednotlivce není přání více hráčů tak je to prostě bez účinku a beze změn.

[SPOIL]Prohlášení: je to čistě jen můj názor a nikomu ho nevnucuji.

Když Vám to některým tak vadí tak nereagujte a bude to vyřešeno.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Tuto frázi a její obdoby: účast v události je ryze dobrovolná ...
To není fráze, nýbrž holý fakt.

... jen jsem naznačil/navrhnul, že by to jistě ocenilo více hráčů.
Nelze vyhovět všem. Á propos, administrátor se k celé události vyjádřil a s politováním konstatoval, že po kvalitativní stránce nesplnila to, co od ní bylo očekáváno. Celá akce je v režii firmy InnoGames.

Když Vám to některým tak vadí tak nereagujte a bude to vyřešeno.
Moderátoři jsou zde od toho, aby reagovali a to i přesto, že mají na některé věci odlišný názor.

Přeju příjemný zbytek večera :hi
 

DeletedUser27494

Guest
Nelze vyhovět všem. Á propos, administrátor se k celé události vyjádřil a s politováním konstatoval, že po kvalitativní stránce nesplnila to, co od ní bylo očekáváno. ....


Nevím co admnistrátor očekával od hry o erby, já po pravdě po jejím zahajení neočekávám vůbec nic,
erby nezamykám, neinvestuji ani jeden bod do erbů.
erby hraju jen když má čas, základní hra mám přednost proto se nemohu a nechci chlubit ziskem 50 ti erbů,
jak sem zde někde četl v předešlých příspěvcích)
přesto si stěžovat nemohu, včerejší kolo (č. 6) sem dokončil se ziskem 21 erbů a mám za to bonusy:

+60% nosnost kořisti
holz.png
+25% Dřevo produkce
lehm.png
+25% Hlína produkce
eisen.png
+25% Železo produkce
main.png
-25% doba výstavby
barracks.png
+5% Rychlost rekrutace
unit_spear.png
Kopí: +20% obranná síla
unit_spear.png
Kopí: +20% útočná síla
unit_sword.png
Meč: +20% obranná síla
unit_sword.png
Meč: +20% útočná síla
unit_axe.png
Sekera: +20% obranná síla
unit_axe.png
Sekera: +20% útočná síla


Samozřejmě budu teď přednostně stavět budovy a farmit ať ty bonusy využiju v maximální míře)

K tomu sem si minulý týden aktivoval na dva týdny vyšší prodiukci surovin,
takže i s výše uvedenými bonusy mám produkci surek (samozřejmě jen ve vesnicích kde jsou budovy surek na max.):

ProdukceJednotky za hodinu
Základní produkce2.400
Zvyš produkci 20% 480
Boj o erby: +25% Dřevo produkce600
Ztráty díky domobraně 50%-1.740
Momentální produkce3.480

Takže já nemám jedinej důvod si na něco stěžovat !

:) :yes :) :yes :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
No protože se přepočetly vzdálenosti, patrně kvůli tomu, že někteří mají nové vesnice jak mi bylo tlumočeno.

Vzdálenosti se změnily a to na základě stížností ze strany hráčů - viz. upozornění k události.

Pak je tu problém ohledně těch co jim byly vesnice dobyty, sice nemaji vesnici, ale účet a profil pořád ano, tak buď ty hráče z toho nabídnutého seznamu smazat a nebo povolit výzvu. Udělat to tak aby to bylo vázáno na účet/profil hráče jakože stejně to tak napůl asi je, protože když rozkliknu informaci o vesnici tak mi to moc nepomůže a musím ještě rozklikávat hráčův profil abych vůbec zjistil, zda vlastní nějaký erb a zda ho mohu vyzvat.

To už teď měnit nebudeme, ale je pravda, že takový hráč tam je zbytečně.

A dále by mě zajímalo jak se generuje ten seznam hráčů pro výzvy, protože na jednom serveru mám hráče do max. vzdálenosti 1:07h a druhém dokonce až do vzdálenosti něco přes 3 hodiny což je 3x více.

Seznam by měl generovat nejbližší hráče. Pokud máš velký účet a v okolí nemáš jiné hráče, budeš mít v seznamu samozřejmě větší vzdálenost, kdežto pokud máš jen 1 vesnici a ve svém okolí spoustu hráčů, tvůj hlavní seznam nejbližších hráčů bude samozřejmě s menšími vzdálenostmi.

Na tom jednom mi ty vzdálenosti chybí nemám koho vyzývat, to mám lítat po mapě naklikávat každého hráče a rozklikávat jeho profil?

Kde ti chybí? Napiš nám to do ticketu, prověříme, pořešíme...

Dále určitě by více hráčů ocenilo u toho nabídnutého seznamu tlačítko s filtrováním s maximální dobou která by se měla zvýšit a třeba i seřazováním dle typu erbu.

Nabízet by to mělo nejbližší hráče, filtr je zbytečný.
 

DeletedUser40698

Guest
Vzdálenosti se změnily a to na základě stížností ze strany hráčů - viz. upozornění k události.

Nemyslel jsem ty nové změny, to vím, že se změnilo. Ale po 5 kole se změnily vzdálenosti k některým hráčům. Přiklad: v 5 kole jsem k jednomu úplně nejbližšímu měl čas výzvy nějak 4:27m a v 6 kole už to bylo 8:20m, bylo mi pak řečeno, že se změnily středy vesnic protože dotyčný má nové vesnice. Ale to už je jedno.


Seznam by měl generovat nejbližší hráče. Pokud máš velký účet a v okolí nemáš jiné hráče, budeš mít v seznamu samozřejmě větší vzdálenost, kdežto pokud máš jen 1 vesnici a ve svém okolí spoustu hráčů, tvůj hlavní seznam nejbližších hráčů bude samozřejmě s menšími vzdálenostmi.


Kde ti chybí? Napiš nám to do ticketu, prověříme, pořešíme...


Nechybí mi nikde jako tak, že bych tam neměl ani jednoho hráče na výzvu, jen mi chybí ty vzdálenosti jak říkám na jednom světě mám v seznamu hráče s dobou trvání výzvy až do skoro 3,5 hodiny a na druhém je do 1,5 hodiny.

Patrně už vím proč, je to dáno hustotou osídlení protože jeden svět je starý přes 9,5 měsíce, tak někteří hráči vlastní desítky ba i stovky vesnic a druhý svět nemá ještě ani 2 měsíce, kde někteří hráči mají převážně pořád jen jednu vesnici.
Proto je seznam asi fixně generován pro maximální počet 15 stránekx10 hráčů, tedy maximálně 150 hráčů na každém do turnaje zařazeném světě.... Tak takto už to chápu a už tomu rozumím.
 

DeletedUser29495

Guest
Zdravíčko,

Musím říct,že tenhle "event" je největší hovadina co jsem zatím po 6 letech na DK viděl ...

mám 5 - 6 bojovníků - tzn. 76 - 81% obrany ... a kolikrát se stane že mi přeberou erb,když mám 81% obrany ... když je vyzvu já ,tak už se mi X stalo že měli obranu jen 31% a přesto jsem jsem jim Erb nevzal ... a oni mě při 81% vezmou ? co to je jako za blbost ?
 

DeletedUser40698

Guest
Pozitivum
Jsem rád, že konečně co opravili od zhruba druhého kola to uzamykání erbů, že už funguje tak jak má, že jsem si zamknul za 15 PB a pak za 30 PB erby které mi nebyly už vůbec přebrány, že ta 80 procentní neúspěšnost, že vyzyvatel neuspěje fungovala na 100%.
Vřelé díky.:hi
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Spouštíme znovu vylepšenou verzi události Boje o erby. Pamatujete si ještě událost? Jak se vám líbila? A jak se těšíte na její znovuspuštění? :king
 

DeletedUser

Guest
mám otázku kolem mně také nemám moc aktivní hráče, tudíž je malá šance že když na ně zrovna zautočím, že budou mít vojáky mimo vesnicu a okradu je. Takže musim počkat až budu mít více těch bojovníků abych nad něma měl převahu? bo ako
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Zobrazí se ti několik desítek hráčů, určitě nebudou všichni neaktivní. Musíš to zkoušet, určitě nějaké souboje vyhraješ.
 
Nahoru