• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Boje o erby - Diskuze

DeletedUser40852

Guest
Soudruzi z NDR asi někde udělali chybu. Maximálně prý můžu mít 5 erbů od jednoho. Aspoň to píšou. Ale veverek a koňů mám po 6 kouskách.:D
 

DeletedUser27494

Guest
Já musím o cenit ty vylepšené odměny!
Trvalé zvýšení produkce rekrutace kapacita skladu a obchodníků
to si jistě mnoha hráčům včetně mne bude hodit,přesto že je to jen o pár procent :)
Pokud na to dosáhnu , děkuju !
 

DeletedUser40852

Guest
To mně právě taky píše, ale pak mi to dalo erb za splnění mise a už jsem měl pět koníků a dalo mi to šestýho.
 

DeletedUser40852

Guest
Neměl, nezamykám je vůbec, škoda PB. A jednu chvíli jsem měl najednou 6 koňů a 6 veverek.
 

DeletedUser31175

Guest
Šestý erb nejde vybojovat, ale jde ho získat jako odměnu za nového bojovníka. Včera jsem měl 7 divočáků.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Po delší době je ve hře znovu tato akce, myslím že celá ta akce by chtěla trochu více promyslet na dlouho běžících světech protože čím méně hráčů tam je tím hůře se to dá využít, když máte spojence a kmen a budete nepůjdete proti nim člověk může jít najednou pro erb k nepříteli i více jak 5 hodin, na druhou stranu nikdo nebrání nikomu aby bral erby kdekoliv ale končí to velkými rozpory v kmenech které jsou pochopitelné protože někdo jde třeba 5 hodin pro erb k nepříteli a neobírá spojence ale vzápětí mu ho sebere někdo vedle protože to není ochotný dodržovat, prostě se v tu chvíli místo spolupráce dere na vrch individuální zištnost hráčů což není dobře a tahle akce prostě není o spolupráci... věci co se dají z akce nakoupit se pořád hodí, ať už útočné či obranné bonusy nebo rekrutace atp. ale doufám že se najde jiný způsob jak to upravit tedy aspoň na dlouho běžících světech.
 
Nahoru