• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Boti?

micuserik

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Zdravím všechny, letmo jsem projel forum a nic jsem podobného asi nenašel (možná jsem se přehlédnul, ale zeptám se).

Všiml jsem si že mám ve svém blízkém okolí (cca 0-10 polí) asi 8 hráčů, kteří mají 272 bodů a už se asi 3 dny nehýbou, ano možná náhoda, ale zrovna všichni 272, tak sem si je proklikal a mají všichni úplně stejné ocenění, do jednoho :) je to náhoda?


Pěkný zbytek neděle všem :)
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Nikde jsem je nenašel, kde je máš?
preved.gif
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
46
Zdravím všechny, letmo jsem projel forum a nic jsem podobného asi nenašel (možná jsem se přehlédnul, ale zeptám se).

Všiml jsem si že mám ve svém blízkém okolí (cca 0-10 polí) asi 8 hráčů, kteří mají 272 bodů a už se asi 3 dny nehýbou, ano možná náhoda, ale zrovna všichni 272, tak sem si je proklikal a mají všichni úplně stejné ocenění, do jednoho :) je to náhoda?


Pěkný zbytek neděle všem :)
Odpovím ti. ANO, je to náhoda, že systém něčí 2 multiúčty hodil přímo do tvého okolí.
 
Nahoru