• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

bouře

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
jen bych chtěl dodat že by jste se měli zamyslet nad tím že jsem hral na x světech a vždy jsem byl věrný nikdy jsem se nemusel rozepisovat na foru protože většinou všude jinde se do rad vybírají rozumní lide. je pravda že svojí taktikou nabrat všechny a s ostaními všemi udělat spojku mužete svět vyhrat ale co je to za hru to mužete udělat 10minut po spuštění sveta se všemi udělat spojko řict si tak jsme vyhraly a zabalit to.

jinak zradili ste vy říkaly ste že s naborem spojkama a donama končite. stebou klineši bych nic neřešil. psal jsem tomikovy ne tobe klineši mel si přiznat že jsi tam ty. a ne mi začit uražet rozkazovat a vyhrožovat. kdyby tam byl tomik nebo si se přiznal že si tam ty nic by se nestalo. taky se zamysli nad tím že to neumiš hrat když si nedobyl žadnou vesnici všechny ti někdo předal kdo končil :)

a jako aby mi děti řikaly něco v tom smyslu at držim ..... a že budu poslouchat nebo at odejdu tak jsem radši odešel a pak si na mě poslal utoky tak jsem ti tu ves zabral no. tadle hra by měla byt o zabave a ne o tom nabrat všechny a jako jejich nazory asi už videt nemužute ale že jsou radě lidi kteři po pul roce maj jednu nebo dvě vesničky to mluví samo za sebe
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru