• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

bouře

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
zdravím lidi upozorni Vám nikdy nevzupujte do kmenu bouře vedou to tam děti pruměrnej věk 13 let

jejich taktika když dokažem dat všechny kmeny do spojka vyhraly jsme :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
je to tam takovej extrem že i když jsem na 22 místě zpouřil jsem se a za dva dny s kmeny končím

pokuručuji pokud máte přechozí zkušonosti s nějakym knem nechte se spawnout tam

davaji si že maj věk 26 atd ale člověk to pozna kolik jim tak muže být

NO neviem nepozeral som na zloženie kmeňa na s26 ale hrač Da Octopuss by Ti o tom vedel hovoriť.
Nepíš čo nepoznáš a z mojich skúsenosti je to skvelý kmeň aj keď som v ňom nebol :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31287

Guest
macápku, pokud si dobře vzpomínám, tak problémy byli stále jen s tebou :)
 

DeletedUser

Guest
nevšiml jsem si že by ve spojeneckém kmenu byli nějaké problémy :D
 

DeletedUser

Guest
vážení hráči Divokých kmenů

za dlouhou dobu co hru hraju jsem zažil spoustu lidí, spoustu rozbrojů, hádek a zrady .
hráč macapek a fedamokrý jsou snad jediní dva hráči, kteří dokázali od samého začátku své sobectví, svou namyšlenost, zákeřnost a jako lidi nestojej ani za pozdrav.
Hraje tady spousta lidí, každej jsme nějakej, někdo si léčí komplex, jinej se chodí smát a bavit se.

v kmeni Bouře je spousta lidí, máme tu partu s kterou to táhneme již několik let a ještě jsem nezažil aby nějaké děcko ze svého osobního vzteku začalo řešit něco na hlavním foru!

asi každej chytrej člověk pozná, že nějaké takovéhle psaní na hlavní forum DK nepatří a jelikož mu nikdo z kmenů kolem něj nevěří, tak se musel vypovídat a vybrečet zde.

je mě líto, že s tím vyrazil na hlavní forum, ale i to se stává.

jsem i rád, že tu nikdo mc nekomentoval, protože se spíše všichi zasmějí.

děkuji a přeji pěknou hru DK a prosím Vás ....pryč od takových lidí jak v reálu tak ve hře !!!

Sir Tomik
 

DeletedUser15723

Guest
Kdo si chce zkazit kmen vezměte Macapka, je to super hráč, rozklad kmen zařídí do dvou týdnů až měsíce, dle délky, která vám bude vyhovovat.

K jeho doménám patří, vyhrožování radě kmene, osobní útoky, vytrvalé brečení, stížnosti na všechno a všechny. Pokud někdo končí je v první řadě na zabrání vesnice, ale nedej bože, aby musel na pravou frontu, to radši bude řvát, že je v modrém a nemá kolem sebe co zabírat. Domluva s ním je jako z kozou na ledě. Neustále si mele svou a mele a mele a mele a mele a mele a mele.

S pozdravem klines
 

DeletedUser

Guest
nebudu komentovat názory techto ....... už jsem si toho užil dost stačilo
 

DeletedUser36120

Guest
Zastavení světa 26

Ahoj lidi jenom se chci zeptat neví někdo proč se zastavil svět a zmizel ? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru