• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Brýle nebo čočky ?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33113

Guest
Ahoj,

vidím blbě na dálku mám 5 dioptrií mám si vybrat čočky nebo brýle ?:)
 

DeletedUser30967

Guest
operaci:) já s tím váhal dlouhé roky a pak si nadával..
 

DeletedUser33113

Guest
Nejsem dospělý člověk, abych na to měl. Jsem někde četl když máš hodně dioptrií, tak se to nemusí povést. Kolik si jich měl ty ?
 

DeletedUser

Guest
Šošovky. Nosím ich dosť dlho, ale mám aj okuliare. Šošovky nosím len do školy, do mesta a po dome okuliare. Takže okuliare jednoznačne potrebuješ + šošovky, ak chceš.
 

DeletedUser

Guest
Brýle jsou zátěž na obličej, musíš si na ně dávat pozor, aby se nerozbily..atd. Při čočkách tohle není, ale dloubání a lovení čočky v oku nesnese každý :). Takže asi vyzkoušet co je lepší a co ti vyhovuje.:cool

Sama jsem krátkozraká, ale brýle ani čočky nesnesu. Takže dokud to půjde, nosit je nebudu :). Spolužák mi kdysi říkal: ,,dokud vidíš slunce, je to OK" :D
 

DeletedUser33113

Guest
Šošovky :D Nejradči bych tu operaci, bojím se aby se mi ve škole nesmalí kvůli brýlím.
 

DeletedUser

Guest
Však si do školy vezmeš šošovky (čočky) a nebudú sa Ti smiať, budeš frajer :D
Ja som sa tiež bál, že to neznesiem si ich založiť, ale vôbec to nebolí a úplne si na to človek zvykne.
 

DeletedUser33113

Guest
Vůdce kolik máš dioptrií ? Jsem četl že jsou těžký udržovat¨a nákladný jsou.
 

DeletedUser

Guest
Okolo 1,5.
Vydržia mesiac, potom nové. Ak máš dobrú očnú doktorku, vysvetlí Ti ako sa o ne starať, vkladať-zkladať do oka-z oka, atď.
 

DeletedUser33479

Guest
Já bych si koupil nové oči .... Na trhu se prodává vše :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru