• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

- Brutální START -

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37372

Guest
:) A když se tak dívám :D Žádný hráče imyourex už na s40 neexistuje, dokonce nezabral ani vesnici. Okurky mají vždy pravdu :D
 

DeletedUser

Guest
Okurky možná, ale to hraní s heslama kdysi nebylo zrovna taktické, nemyslíš? :p
 

DeletedUser37372

Guest
Já jsem za ten banán nakonec rád, jelikož jsem na dalším světě založil silný kmen, který je tam do teď a bijí se o výhru :D
Hesla na sebe známe furt, to se nezmění, kdykoliv jindy toho opět využijeme. Taktická nebyla akorát důvěra v lidi, jinak by se na to nikdy nepřišlo :D
 

DeletedUser

Guest
Tak by jsi měl změnit heslo a bethoven taky :p (Důvěra je dobrá, ale co vím, tak se to zde vědělo na fóru veřejně, myslím, že ty sám jsi to přiznal ;), ale nevím zda před nahlášením nebo udáním, nebo až po něm)


  1. 5.5 Jakožto uživatel se zavazuješ udržovat přihlašovací údaje, hesla a přístupové údaje (dále hromadně jen „přístupové údaje“) v tajnosti a neprodleně nás informovat, pokud se dozvíš nebo se jen domníváš, že jsou známy nepovolaným třetím osobám. V takovém případě si své údaje změníš, nebo je necháš změnit nás. Vedle toho máme v takové situaci právo tvůj přístup dočasně zablokovat. Jakožto uživatel budeš moci účet znovu používat, jakmile se dle našeho posouzení vyřeší podezření ze zneužití přístupových údajů tebou nebo třetí osobou.
  2. 5.6. Pokud třetí osoba použije tvůj účet, protože se ke tvým přístupovým údajům dostala kvůli tvému pochybení, bude s tebou nakládáno, jako kdybys tak jednal(a) vědomě.
  3. 5.7 Je zakázáno používat účet jiného uživatele, pokud to pravidla hry výslovně neumožňují (např. „zastoupení během dovolené“).
  4. 5.8 Máme-li podezření, že se přístupové údaje dostaly do rukou třetí osobě, můžeme, ale nemusíme přístupové údaje bez předchozího oznámení změnit nebo účet zablokovat. O takovém jednání tě budeme neprodleně informovat a na tvou žádost ti v přiměřené době pošleme nové přístupové údaje. Tvé další nároky v důsledku přechodného zablokování účtu nebo změny přístupových údajů jsou vyloučeny.
 

DeletedUser37372

Guest
Proč by jsme si ho měli měnit? :D Však vidíš, že je napsáno, že až když je zná třetí osoba :D i když ho znají tři osoby :D Nicméně to mi nevadí. Navíc teď nikdo nemůžu vědět, jestli si z vás dělám srandu, nebo ne :p

Řekl jsem to až po udání :D
 

DeletedUser

Guest
To je pravda, ale může to být bráno i jako vážný důkaz, i když řekneš že jsi někoho zastřelil a není to pravda, tak se ten čin vyšetřuje a ty minimálně dostaneš nějaký trest za zbytečnou práci státního aparátu, tady by mohlo nastat něco obdobného např. týdenní blokace :yes

Tak to by mě zajímalo, kdo Tě to prásknul. :scratch
 

DeletedUser11288

Guest
Ano je pravda, že jsme znali na sebe heslo :) však proč ne :)

Je vážně kouzelný jak jsou tyto pravidla formulovaný :D :D Vezmu to hezky popořadě :)

5.5 Jakožto uživatel se zavazuješ udržovat přihlašovací údaje, hesla a přístupové údaje (dále hromadně jen „přístupové údaje“) v tajnosti a neprodleně nás informovat, pokud se dozvíš nebo se jen domníváš, že jsou známy nepovolaným třetím osobám. V takovém případě si své údaje změníš, nebo je necháš změnit nás. Vedle toho máme v takové situaci právo tvůj přístup dočasně zablokovat. Jakožto uživatel budeš moci účet znovu používat, jakmile se dle našeho posouzení vyřeší podezření ze zneužití přístupových údajů tebou nebo třetí osobou.

Hesla jsme na sebe znali, jelikož jsme si je navzájem řekli. Tím pádem nevznikla 3 nepovolaná osoba, která by toho zneužila :)

"Jakmile se dle našeho posouzení vyřeší" :D :D :D :D Tak takhle věta mě doráží :D :D :D :D "Našeho posouzení" :D :D :D Když jsme se jednoho krásného dne zbudily. Zjistily jsme, že máme zablokované účty. Nikdo nás o tom neinformoval, natož z jakého důvodu, je máme zablokované. Tím tak trochu nechápu pravidlo 5.8... Na jednu stranu po nás chtějí, abychom dodržovali jejich pravidla a na tu druhou si je upravují podle sebe a berou z nich jen to co se jim hodí...

V době naší blokace na nás mohl kdokoliv zaútočit, čehož využil hned nepřátelský kmen vedený známou falešnou a chodící přes mrtvoly Fogoškou :) Zvláštní na tom ještě je to, že než jsme byli zablokovaní, tak si na nás netroufli, a nešel od nich ani 1 utok, ani špehově. Ale jakmile jsme byli bloklí, šli po nás hned všichni... Domníváme se, že unikly od suportera, který to měl na starosti informace o tom, že jsme zablokovaní. :)

Tím pádem by se i vysvětlilo proč s námi začal supporter komunikovat až po 3 dnech, kdy nám z permanu změnil blokaci na týden. Po urgencích, či nějaké domluvě, zda by se nemohlo na nás útočit, již supporter nijak nereagoval :) Fogoša a spol. se pak vychloubali jak dokázali zlikvidovat Okurky :D :D Bez boje :D :D a trochu si svoji historku přibarvily, aby nebyli za totální skety. Přitom náš spor mezi ní a okurkou začal zcela nevině :D Nelíbilo se nám, že nabírá do kmene naše farmy, popřípadě hráče, co mohli být naše budoucí vesnice. Domluvit se s ní nedalo, tak jsem vystoupily a ty skvělé hráče, kteří za to stáli vysekali a zabrali :D :D

Tady tímhle tím, kdy jsem zjistil, jak je support propojený s obyčejnými hráči, jak jim donáší, vypomáhá ve hře a zděluje informace, které by neměli vědět, byla poslední kapka, kdy jsem vlezl na DK :) Už jen maximálně tak mrknu občas na forum abych se vysmál nějakýmu profesionálovi viz Imyourex :D :D ale Dk už nehraji a hrát nebudu :)
 

DeletedUser34010

Guest
naprosto typický názor člověka co naprosto neví o čem mluví. Byl si někdy v supportu? Pochybuji, kdyby ano tak takovouhle blbost nemůžeš napsat.

Jen tak pro zajímavost, nesnáším lidi co poruší pravidla a ze své vlastní chyby viní jiné. Porušili jste pravidla, spíš se divím že o tom píšete jako byste na to byli pyšní, jako by to byl hrdinský čin.

a věc pro zamyšlení, víš jak snadno poznat že je někdo blokován drahý pane kolego? Stačí mít práva vůdce kmene a pak snadno vidíš zámeček u jména v Členech kmene. Takže bych donašeče spíše hledal mezi lidmi z vlastního kmene než ze Support týmu.
 

DeletedUser37372

Guest
Už bych to neřešil, stará záležitost :D

Jsme hrdí na to, jak jsme tam hráli a že ve sebe můžeme mít důvěru :D Ne za BANán. Nikdo jiný než já a betho práva neměl.

Zuri: Měl jsem (mám) na skypu skupinu :D Je nás tam 8 tuším (přátel), jednou tam někdo přidal devátého. Tam to ti lidi věděli, ten devátý to práskl výměnou za podpory :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru