• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Bushův povoz

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41514

Guest
Bushův povoz

,,Při upravování nepřátelských kasáren katapulty, náhodou zakopl Tvůj paladin o obrněný povoz."

Paladin vybavený povozem může bourat hradby a budovy.
Díky vysoké míře demokracie paladin ubírá 100 oddanosti při každém úspěšném útoku.
Povoz zvyšuje paladinovu rychlost na 72,4 políček za hodinu.

Poskytuje 200% bonus proti nepřátelským paladinům, vybavených Sadámovým vozejkem.
Povoz, obsahující CITV s termovizí, anuluje noční bonus.

Povoz.png
 

DeletedUser41524

Guest
další zajímavý nápad - jak pracovat s nočním bonusem (lingvisická vsuvka - nebo je bonus, genitiv: bez "bonu" a tedy "s bonem"? )
 

DeletedUser40463

Guest
(*o*)

Při pohledu na ta kopí mě napadlo, zda někdo přijde s tyčovou zbraní Tealca :)))
:))))
 

DeletedUser33829

Guest
další zajímavý nápad - jak pracovat s nočním bonusem (lingvisická vsuvka - nebo je bonus, genitiv: bez "bonu" a tedy "s bonem"? )

V tomhle slově se -us nevynechává při skloňování.;) To by mělo pak stejné tvary jak slovo bon.

Nejvíce mě dostala ta věta, že při upravování nepřátelských kasáren... a zakopl... o takový transportér.:D
 

DeletedUser35350

Guest
A nechtěli by jste rovnou atomovku?

Ty kráso ~70 políšek za hodinu (tzn. soused by byl u mě cca za 50s), pak by místo 25 kuchl 100 tj. + 400% a čert ví co ještě... :-O No to je hodně fér hra!!! Paladin s lukem, který přidá blbých 20% se může jít pověsit na větem...:shock
 

DeletedUser33829

Guest
Ber to podle jeho nicku - provokatér.:D Co takhle Havlův humanitární bombardér?:D Při obhlídce letiště Václava Havla nalezl paladin Havlův humanitární bombardér z dob bombardování Jugoslávie...:D
 

DeletedUser41514

Guest
Obranný bonus netřeba. Hráči, kteří používají Bushův povoz, se nebrání - jenom útočí na vzdálené, slabé hráče a nikdo si na ně nedovolí. :p

Atomovko-raketovou-šestihlavňovou kuši jsem chtěl udělat předtím. Při otevření Gimpu mi ale došlo, že na to jsem moc líný.
 

DeletedUser36491

Guest
Tank ve středověku? No nevím, nevím.... :D

Každopádně pěkné a zajímavé..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru