• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Byl by zájem o Křeslo pro Hosta?

Byl by zájem o Křeslo pro hosta?

  • Ano byl - uvítáme to

    Hlasy: 23 82,1%
  • Ne - nebyl

    Hlasy: 5 17,9%

  • Celkový počet hlasujících
    28
  • Anketa uzavřena .

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, ale tohle není špatný nápad. Za zkoušku by to stálo. Samozřejmě bez vulgarismů a vyhrožování újmou v reálu atp.
 

DeletedUser30368

Guest
Věřím, že ano, ale já se neodvážím si vzít takový projekt pod sebe...jedině, že byste vy měli čas.
 

DeletedUser

Guest
Právě proto bych to udělal.
Byla by to sekce, kde by si byli aktéři účastí vědomi toho, že se přiostří ...., zakázané vulgarismy, ale tvrdé nařknutí klidně. Přirovnání jako "jsi nula a spodina lidstva" povolena, zákaz tahání rodiny a tak dále. Trocha prvidel ano, ale prostor ke střetu.
Oheň nejen pálí, ale i hřeje.


Už dlhšie pozorujem papasi,mame podobne myslienky a vystihol si to uplne presne a krasne z tým ohňom.
Ono totižto plati,keď chceš mať uspech,musiš isť do rizika a niečo riskovať :)
 

DeletedUser

Guest
STŘELNICE pro ....
dva nepřátelé z jednoho světa, co se moc nemusí a je mezi nimi rozepře ...., veřejná přestřelka.
To by mohlo natáhnout lidi z těch světů a co je znají, oni by měli jedno vlákno pro sebe a ostatní by měli druhé, kde by je popichovali a fandili jim :shock

To se mi líbí,já jsem proooooooooooooooo :yes
 

DeletedUser30368

Guest
Jen se vžijte do role moderátora...Jak mám něco takového chtít na fóru? Pokud si představím diskuzi hráčů světa 18, kdy ještě nebyli v Time Endu, tak by to vůbec nepomohlo...
 

DeletedUser19739

Guest
Honzo, co je na tom za problém?

Prostě se jim jasně napíšou pravidla, a když se poruší, tak se přestřelka stopne, příspěvky smažou, a aktérům se schladí hlava kartama.

Já myslím že kdyby někdo viděl, že ten předním dostal př. 4 bodíky za jedno špatné slovo, tak by si to safra dobře rozmyslel...

A jinak, výborný nápad:)
 

DeletedUser30368

Guest
Už nic, hráči to nepochopili, první to zkusím předělat a přednést :)
 

DeletedUser36641

Guest
Můžu Ti s tím pomoci ;) Napiš třeba na fb a doladíme to ne? :)
 
Nahoru