• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Bzzbzz

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Naopak, v tomto díle je celkem dost chyb - některé barvy neodpovídají reálným barvám některých z objektů, zvlášť do očí bijící jsou "okna", která vypadají, jako by byl hrad jednorozměrný a za ním hned obloha :D Všímal jsem si ale hlavně zfušovaného stínování některých objektů, které byly vybarveny stejně intenzivní barvou a pak v nich byly jen obtaženy obrysové čáry z předlohy. Ke stínování ještě drobná poznámka - když se stínuje kuželovitý objekt, nemělo by to být to samé jako stínování trojúhelníku - je třeba představit si perspektivu a z toho jasně vyplývá, že intenzita barvy určitým směrem od nepodstavné hrany objektu je stejná ve stejném procentu šířky objektu, nikoli stejná ve stejné vzdálenosti od hrany :)
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
134
LOL

Tantaleno, tak se předveď ty, jak výborně stínuješ, ty chytrolíne. Ukaž nám, jak by to mělo vypadat! :D
 

Bzzbzz

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
46
Naopak, v tomto díle je celkem dost chyb - některé barvy neodpovídají reálným barvám některých z objektů, zvlášť do očí bijící jsou "okna", která vypadají, jako by byl hrad jednorozměrný a za ním hned obloha :D Všímal jsem si ale hlavně zfušovaného stínování některých objektů, které byly vybarveny stejně intenzivní barvou a pak v nich byly jen obtaženy obrysové čáry z předlohy. Ke stínování ještě drobná poznámka - když se stínuje kuželovitý objekt, nemělo by to být to samé jako stínování trojúhelníku - je třeba představit si perspektivu a z toho jasně vyplývá, že intenzita barvy určitým směrem od nepodstavné hrany objektu je stejná ve stejném procentu šířky objektu, nikoli stejná ve stejné vzdálenosti od hrany :)
Děkuji moc za kritiku, příště to bude lepší. Ale stejně si myslim, že se mi to povedlo :p
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já bych to třeba i zkusil, ale kdo má furt na těch mých noteboocích instalovat ovladače tiskárny :D Takže to vidím na neúčast... Beztak bych to býval udělal asi nebarevné, což by se Deynorovi nelíbilo :D
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Klidně to udělej i nebarevné a v malování, vadit mi to určitě nebude. ;)
 

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
Já bych to třeba i zkusil, ale kdo má furt na těch mých noteboocích instalovat ovladače tiskárny :D Takže to vidím na neúčast... Beztak bych to býval udělal asi nebarevné, což by se Deynorovi nelíbilo :D

Vidíš a já třeba tiskárnu nevlastním, nepřijde mi nijak důležitá, takže jsem si to musela dojít vytisknout do města :D ale tak co zkloubila jsem to s procházkou :)
 

DeletedUser33829

Guest
Jiný styl myšlení.:cool: Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody, prostě.

O noteboocích mi ani nemluvte, jsem naštvaný, měl jsem 8 měsíců dva a jeden jsem prodal, druhý za dva týdny odešel a ze servisu se mi ozvali po 24 dnech, což je sice v zákonné lhůtě, ale i tak to považuji za nestandardní dobu a napsali jako důvod oxidace základní desky, a že se na to nevztahuje zákonná záruka a ještě si přisolili, že jsem si jej polil, přitom jsem nic takového neudělal, odešel když jsem se díval na video v posteli, kde bylo sucho a s vodou ani s jakýmkoli nápojem nepřišel do styku ani předtím. Navíc jsem jej otevřel (u MSI se to nebere jako ztráta zárukyú a základní deska měla dvě šedá místa, ale zrezivělá, tak jak mi poslali fotku ze servisu, tak to tedy nebylo. Notebook jsem si nefotil před odevzdáním a stejně ani nevím, jak bych dokazoval... hodně mě to teď mrzí, notebook jsem měl 9,5 měsíce ještě s prodlouženou zárukou na 4 roky a nakonec mi vybafli toto s cenou výměny základní desky za cenu téměř 60 % co stál notebook.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru