• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

capcha

Rewsed

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
prosím o vysvetlení proč my nešla odkliknout capcha ?

rád si ty vaše vymluví rozhodně přečtu povolite ve hře skripty a potom když je člověk zapne tak na něj vyskočí capcha která nejde odkliknout a to nehovořím o agresivitě jakou to děla na speedu třebas s farm skriptem

a to nehovořím viz zde dole

zlate doby kdy lidí měly rozum a zlata capcha 2 tímto se chci zaroven rozloučít jelikož tato hra naprosto stratila smysl a odklikavat při akci x x hodín utoky a na par xx posledních vyskočí capcha ktera nejde odkliknout rly ? a to sem to odklikaval ručně prosím takže mame capchu co nejde odkliknout to sme to dopracovaly daleko :D a takhle se straci uživatele
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser44631

Guest
Soucítím s tebou a souhlasím, že je to něco absolutně šíleného. Člověk nemusí používat ani skript ale stačí jen rychle klikat či používat klávesové zkratky a recaptchu kliká každou chvíli. Bohužel za to může innogames obecně, že používá recaptchu od společnosti Google, která vyhodnocuje veškeré aktivní okna v prohlížeči které máš tzn pokud jedeš více oken a máš tam zapnuté primárně aplikace od google tj YouTube, Google apod tak to generuje jednou tolik požadavků + hra a automaticky ti to vyhodnotí potencionální automat a vyskočí ti ve hře recaptcha.

Dalším problémem jsou obecně prohlížeče, kde Recaptcha nelze řádně odklikat a to je Opera, Brave a MS Edge.
Několikrát člověk zvolí správný obrázek a není uznán a následně je mu zablokována iP viz snímek níže.
Snímek obrazovky 2021-06-22 v 20.59.51.png

Řešením v tomto případě je změna IP, změna prohlížeče na Chrome nebo Firefox nebo potvrdit captchu z telefonu a následně se zpět do hry zalogovat.

Včera jsem hrál na .net serveru a tam je jiná captcha od společnosti hcaptcha a funguvala úplně bezproblémově.
unknown.png

@Kozmicz to se jedná o nějaké jejich interní nastavení nebo se blýská na lepší časy?
Dovolil jsem si zde jedno video, které popisuje proces který zažíváme minimálně my hráči, kteří hrajeme speed kola.
Je to super, v momentě, kdy útočící hráč z vedlejší vesnice to má ke mě například 10-30 vteřin a já to klikám pět minut, kape mi pot z čela a jsem napjatý, že konečně vyklikám auta, kola, motorky, komíny, značky, přechody či třeba hydranty a po úspěšné klikačce zjistím, že má vesnice zeje prázdnotou, neboť v době zběsilého klikání na obrázky mě hráči vymlátili.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Rewsed

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Soucítím s tebou a souhlasím, že je to něco absolutně šíleného. Člověk nemusí používat ani skript ale stačí jen rychle klikat či používat klávesové zkratky a recaptchu kliká každou chvíli. Bohužel za to může innogames obecně, že používá recaptchu od společnosti Google, která vyhodnocuje veškeré aktivní okna v prohlížeči které máš tzn pokud jedeš více oken a máš tam zapnuté primárně aplikace od google tj YouTube, Google apod tak to generuje jednou tolik požadavků + hra a automaticky ti to vyhodnotí potencionální automat a vyskočí ti ve hře recaptcha.

Dalším problémem jsou obecně prohlížeče, kde Recaptcha nelze řádně odklikat a to je Opera, Brave a MS Edge.
Několikrát člověk zvolí správný obrázek a není uznán a následně je mu zablokována iP viz snímek níže.
Zobrazit přílohu uživatele 6646

Řešením v tomto případě je změna IP, změna prohlížeče na Chrome nebo Firefox nebo potvrdit captchu z telefonu a následně se zpět do hry zalogovat.

Včera jsem hrál na .net serveru a tam je jiná captcha od společnosti hcaptcha a funguvala úplně bezproblémově.
Zobrazit přílohu uživatele 6647

@Kozmicz to se jedná o nějaké jejich interní nastavení nebo se blýská na lepší časy?
Dovolil jsem si zde jedno video, které popisuje proces který zažíváme minimálně my hráči, kteří hrajeme speed kola.
Je to super, v momentě, kdy útočící hráč z vedlejší vesnice to má ke mě například 10-30 vteřin a já to klikám pět minut, kape mi pot z čela a jsem napjatý, že konečně vyklikám auta, kola, motorky, komíny, značky, přechody či třeba hydranty a po úspěšné klikačce zjistím, že má vesnice zeje prázdnotou, neboť v době zběsilého klikání na obrázky mě hráči vymlátili.

Včera jsem hrál na .net serveru a tam je jiná captcha od společnosti hcaptcha a funguvala úplně bezproblémově.

očividně jí na česky přidaly taky otestoval sem to ještě že si uvědomily jakou chybu by udělaly
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Ano, dnešní aktualizace nahradila jednu ochranu za jinou.

Ochrana od googlu vyhodnocuje chování celkově, pokud si myslela, že jsi bot, tak tě prostě nenechá projít. Pokud však nepoužíváš žádné scripty a chováš se na stránkách jako úplně běžný uživatel, bude po tobě vyžadovat pouze odkliknutí checkboxu.

K nové ochraně zatím nemám dostatek zkušeností, abych tu o ní mohl psát.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
@Legendary sir Fcéčko Podle tebe je nová ochrana lepší než stará?

PS: skóre bota naskakuje daleko rychlejš, než klesá při normálním uživateli.
PSS
 

Rewsed

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
všeobecně bych to nechal tak jak to je proto že než se do hry nepřipojít vubec lepší je tohle už sem se na tu hru chtěl sprostě řešeno vykakat asi tak
 

DeletedUser44631

Guest
@Kubina funkčnost je obdobná, občas to zlobí ale jen drobet. Nestane se nikdy, že by člověk 10x vyplňoval obrázek za obrázkem a nebylo by to uznané.
Zároveň je více imunní proti resolverům a botům na řešení ze strany robotů/automatizace, protože není tak profláklá.
Určitě je to krok ku předu :) jestli je to tedy nasazeno i na CZ serveru a globálně na všech verzích, tak je to dobrá zpráva.
 
Nahoru