• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

carrie

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33833

Guest
Čte někdo Stephena Kinga ? Já teď čtu jeho prvotinu Carrie,která se dočkala i velmi vydařeného zfilmování.Je to dost ujetá kniha,ale taky nervy drásající šílenost.
Od Kinga jsem také četl Nezbytné věci a Misery a chystám se na Žhářku.Ale ty jeho knihy přesahující 1000 stran do rukou asi nedám,můžou být výtečné,ale je to trochu moc.
 

DeletedUser

Guest
Ano, kdo by neznal jeho Zelenou míli nebo Vykoupení z věznice Shawshank a nebo právě toto úchvatné dílo Carrie.Jeho knihy jsou super.
 

DeletedUser36016

Guest
No tak na téma King bych mohla mluvit opravdu dlouho, i když si to asi nikdo nepřečte. Musím říst, že Carrie se jako jeho prvotina moc podařila, ale na Podpaľačku (pardon, já to četla ve slovenštině a doporučuju) to nemá, Podpaľačka je podle mého názoru jednou z jeho nejlepších knih. Ještě je od něj pěkné Osvícení, i film nebyl špatný. Pak samozřejmě série Temná věž, kterou jsem zhltla snad během dvou týdnů. :) Sice ten konec není zrovna nejlepší (kecám – tak moc jsem nikdy u žádného konce nenadávala :pardon), ale celkově je to opravdu úžasné. Misery jsem četla zase ve slovenštině a řekla bych, že i toto patří k jeho lepším knihám. Zelená míle... No, bez filmu je to těžší na pochopení, takže pokud někdo není opravdu dobrý čtenář, asi nepochopí. No, už jsem kecala dost, takže možná zase někdy se k některým jeho dílům vyjádřím. :D Jinak Kinga jako autora vřele doporučuju, od jeho knih se neodtrhnete.
 

DeletedUser

Guest
Stephen King je můj nejoblíbenější spisovatel. Carrie jsem přečetla ještě ten samý den, co jsem začala. Naprosto úžasná kniha. Doporučuju Nadaný Žák a Osvícení, i když u Osvícení se mi více líbí filmové zpracování od Stanley Kubricka.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru