Nový svět Casual 5

Téma v sekci 'Archiv oznámení' založené uživatelem Kozmicz, 3. úno 2019.

Sdílet tuto stránku

 1. Kozmicz

  Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

  Registrace:
  19. úno 2008
  Příspěvků:
  4.862
  Obdržená poděkování:
  916
  [​IMG]

  Vážení hráči,

  dnes jsme spustili pátý pohodový svět s názvem Casual 5!

  Pokud vás nebaví klasické světy a nechcete se stresovat tím, že vás každou chvíli někdo napadal, zapojte se do nového pohodového světa, který má specifická nastavení v následujích bodech:

  • Na tento svět se není možné registrovat, ale pouze se přesunout ze stávajícího světa po min. 14 dnech hraní na některém z novějších světů (přesunutí je možné ze světa CZ61 a novějších světů).
  • Nezačínáte s vesnicích od 26 bodů, ale se stejně rozestavěnou vesnicí, se kterou se necháte na Casual přesunout.
  • Pro zajištění rovnocennosti všech hráčů, tedy i těch nově příchozích, jsou na tomto světě omezeny bitvy jen mezi hráči, jejichž bodový poměr je v rozsahu 80% - 120%
  Pokud se chcete přesunout na Casual svět, možnost přesunutí naleznete v nastavení pod položkou "Přesunutí na Casual".

  Berte prosím na vědomí, že Casual svět není nekončený, ale jeho ukončení se řídí následujícími pravidly:


  PODMÍNKY PRO UKONČENÍ CASUAL SVĚTA


  1. Casual svět bude trvat 18 až 21 měsíců

  2. Po 12 měsících začne docházet k úpravám v nastavení světa a to až do jeho ukončení. Postupně se bude zvětšovat poměr mezi obráncem a útočníkem a zároveň se bude snižovat cena za zlaté mince. A to bez hlasování hráčů. O změnách v nastavení budou hráči vždy informováni na herním fóru.

  3. Jakmile uběhne 18 měsíců od spuštění, bude zcela odstraněn poměr mezi obráncem a útočníkem. Zároveň se nastaví konečný cíl dominance o kterém budou hráči informováni. Tento cíl bude nastaven dle toho, jak se bude svět vyvíjet.

  4. Pokud žádný kmen nezíská dominanci ani po 21 měsících, bude svět ukončen a za vítěze prohlášen bodově nejsilnější kmen. Žádný Casual svět nebude trvat již déle, jak 21 měsíců.