• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Casual 6

hlmartin

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
jen už málo k cs4 a pak už k tématu

prostě to nikdo nevěděl, že úspěch nedostaneme, my se na to tudíž nemohli zeptat, ale nejvíc ze všeho mi vadí, když nám tu píšou lidé, co se jich to v podstatě netýká (nehráli a/nebo nevyhráli). pravdou je, že jsme od listopadu už jen udržovali a hra by vypadala jinak, kdybych to věděli (tím samozřejmě myslím všechny hráče světa), neb my dohrávali a oni na to víceméně taky kašlali, protože si dokázali spočítat, že už to nestihnou - hloupý a zbytečný dva měsíce pro všechny

no mě by k casualu6 třeba přišlo jako fajn funkce si moci již nyní označit třeba na sv 68 třeba i jednu ves, a ta by nešla zabrat, ale po označení a po startu cs6 by se automaticky přesunula a na původním světě by se z ní stala barbarka
jinak za mě ideál bez kostelů, bez paladinů, bez luků - prostě jednoduchý svět
a kdyby šlo zakázat rychlostavbu za PB, tak by to bylo úplně good
možná start s max 1 vesnicí pro rovnější úvod hry
a možná do podmínek napsat co na cs4 chybělo
 

General Brian Sheppard

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Noční bonus by se hodil na CS6 ale pevnost ta by nebyla špatná časem přidat do světa nebo třeba přidat a nechat ji tam.
Ale kostel a věže prosím nedávejte je to zbytečný bere to selský dvůr.
A na Casual trošku větší rychlost místo 1 třeba na 1,5 aby to šlo lépe..

Je nějaké info kdy bude předběžně?
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
bez kostela, bez pevnosti, bez nočního bonusu a bez luků :D

věž není špatná, a jsem ještě pro to at nejdou posílat podpory mimo kmen :D

jinak klasické nastavení je fajn, i výzkum, knihy s paladinem, vlajky, a dlouho nebyli runy - to byla taky sranda :D
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
755
Žádné informace nejsou dostupné, pokud by byly, svět by již běžel a bylo by oznámení zde na fóru...

Runy na casualu? To přeci moc nejde, casual končí dominancí... :)

@General Brian Sheppard používá tvůj kmen pevnost? Jaké jsou s ní zkušenosti?
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Co byste rádi viděli na casualu 6? Pevnost? Kostel? Noční bonus?

Noční bonus rozhodně, otázkou je jak ho stanovit, dle mého optimální od půlnoci do 8 by mohla být dobrý volba,
Pevnost prosím ne. K typu světa casual mi to moc nesedí, i kvůli limitům..
Věže ANO!
Kostely nemusí být špatnou volbou, aspoň lidi budou muset přemýšlet co zabírají. :)
Určitě bych dále uvítal zrušení omezení se zabíráním domovské vesnice po úplném pádu limitů, pro porovnání casual 4 toto neumožňoval, casual 5 již ano.
Co vynechat lučistníky a lučištníky na koni?
 

General Brian Sheppard

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Žádné informace nejsou dostupné, pokud by byly, svět by již běžel a bylo by oznámení zde na fóru...

Runy na casualu? To přeci moc nejde, casual končí dominancí... :)

@General Brian Sheppard používá tvůj kmen pevnost? Jaké jsou s ní zkušenosti?

No my jsme měli postavenou 1. pevnost jako škoda že není na casual 5 tato pevnost protože těch surovin co člověk má ve skladě a nemůže to nikde poslat je na nic. dal bych to jako až na zavěr na tento casual 6 ohledně vítěze nebo udělat podmínku kmen který udrží pevnost a dominanci 90%
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
No my jsme měli postavenou 1. pevnost jako škoda že není na casual 5 tato pevnost protože těch surovin co člověk má ve skladě a nemůže to nikde poslat je na nic. dal bych to jako až na zavěr na tento casual 6 ohledně vítěze nebo udělat podmínku kmen který udrží pevnost a dominanci 90%

Promin, ale taková dominance je na casualu velmi obtížná a rozhodně ji nestihne nikdo během 21 měsíců.

Casual 3 potřeboval 40% a dali to pár dní před koncem, casual 4 potřeboval 60. Vím, že na normálních světech to tak je, ale na normálním světě nemáš rok a půl s takovým omezením. Dominance 50% jako maximální si myslím je optimální.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
755
@IamShaman Je velmi pravděpodobné, že omezení dobytí poslední vesnice bude odebráno, stejně jako na casualu 5...

Dominance 90 % je opravdu nereálná...

@General Brian Sheppard Investice přebytku surovin, kterých je na casualu opravdu hodně, by do pevnosti byla prospěšná... Avšak obávám se, že by byla vhodná pouze k útoku na jinou pevnost... Nebo by mohla pomoct až v závěrečné fázi casualu...
 

General Brian Sheppard

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
@General Brian Sheppard Investice přebytku surovin, kterých je na casualu opravdu hodně, by do pevnosti byla prospěšná... Avšak obávám se, že by byla vhodná pouze k útoku na jinou pevnost... Nebo by mohla pomoct až v závěrečné fázi casualu...


Jenže problém že nemůžete nebo spíše INNO nemůže dát na Casual 5 pevnost protože svět běží už rok a nejde to přenastavit přidat tam nějakou novou věc tím by se vše změnilo. Ale myslím si že bude brzy tento svět jelikož z pár dní máme před sebou první změnu na CS5
 

DK Terapeut

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
28
vzhledem ke skutečnosti, že umím číst a dokonce i pochopit to co je napsané

...bude svět ukončen a za vítěze prohlášen bodově nejsilnější kmen...

a docela by mě zajímalo, jak by ses k tomu postavil, kdyby se tě to týkalo, nebo si ten jediný nezištný, nesobecký, mírumilovný, co hraje pro dobrý pocit a vítězství mu nepřináší žádnou radost.

pak ale nechápu, co tady děláš, když ti nejde o výhru - nebo se pletu? :)

ach já zapomněl, ono nejde o tu tvou
Já chci vyhrát každý svět,ale určo mi nejde o nákej odznáček nebo diplom :D Vím,že jsem nejlepší i bez toho :Jester
 
Nahoru