• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Casual 6

saf1

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Za mňa ak môžem, tak určite by som nedal veže napríklad. Oddelí sa tým zrno od pliev. Dobitie úvodnej dediny by som dal ako na cas5 je. Kostol netreba nakoľko rozmýšlať čo a ako dobiť sa dá aj bez toho. Ale s ním sa dá hrať čiže toto je prakticky mne jedno. Ale ja osobne mám rád luky a luky na koňoch. Je to zložitejšie na stavbu jednotiek a čo som si všimol, tak na svetoch kde to nie je, tak vďaka tomu slabší hráči držia dlhšie krok. Dominancia 90 aj 80% je fakt veľa ako písal shaman. To na casual nie je šanca. Nakoľko veľmi dlhé mesiace tam nejde utočiť kade-tade. Ale jednoznačne nechoďme do dominancie zase nízko. 40% je absolútne málo. tých 60% čo bolo na cas4 sa mi zdá primerané. To sa pri dobrej partii dá zvládnuť bez problémov. Na casualoch aj tak končia prakticky vždy 2 kmene proti sebe o win.
 

saf1

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
A súhlasím s tým čo písala dragonka :) poďme tu prosím riešiť už cas6 a nie sa vracať späť,. boli ste lepší, vyhrali ste to vám nikdy nikto neberie a brať nebude. Shaman prepáč aj za moje slová tu ak sa ťa dotkli. nemám v úmysle tu tieto veci riešiť. Naozaj prepáč. Každý máme svoj pohľad na svet a na rôzne veci. To je život. Začne nový casual a tam si sily zase rozložíme inak. A je na každom ako sa k tomu postaví. Ja napríklad mám dva winy a keby som svety nekončil skôr tak aj 5 ich možno už mám, ale je to pre mňa len v profile nejaký odznak. Neberiem to tragicky. Takže win máte a možno ako písal kubina vám časom to pribudne aj v systéme. Pre mňa ste cas4 vyhrali vy a ste právom víťazi. To je celé.
 
Nahoru