• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Casual..Vylepšení

DeletedUser40731

Guest
[h=4][/h] Ahoj zdravím DK-Team.. Napadlo mě něco co by se hodilo na Casual jak všichni víme tak se tam dá utočit na lidi kteří mají podobné body jako ty(já).Můj návrh zní následovně: Je třeba hráč který má 2 miliony bodů:) a druhý 1,2 milionů bodů.. a ten který by měl 1,2 milionů bodů by si na něj věřil tak by mu vyhlásil válku a mohli by na sebe útočit..:) ale museli by to nějak oba dva potvrdit:).Tak by to šlo udělat i s nějakým kmenem.. Např. s tím kmenem kmen .Který by měl 70miliónů dohromady a ten druhý 50miliónů a každej v tom týmu by musel |každý hráč| potvrdit válku s tím silnějším kmenem aby mohli na sebe útočit všichni.. Můj návrh:),Uvažujte nad tím:)
 

DeletedUser36491

Guest
Osobně s tím nesouhlasím.

Casual je odpočinkový svět, kde je tato hranice na obou stranách, i když by to dle tvého názoru museli potvrdit.
Pokud chceš pořádně válčit, v tom případě můžeš hrát klasický svět, kde toto omezení není.
 

DeletedUser38879

Guest
Sice to s tím nesouvisí,ale udělal bych nový casual a tento uzavřel.Je docela dost už přeplněn ...
 

DeletedUser37060

Guest
no, on až tak pohodový nie je... stačí sa dostať na istú bodovú "hranicu", kde je už viac susedov v okolí v bodovom obmedzení a o zábavu je postarané...

Ja som takto musel vychytávať 11 útokov na ves... :D A to som na Casualu len tak pre večné časy...
 
Nahoru