• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Chcete, aby sa svet 3 skončil?

Chcete, aby sa svet 3 skončil?

  • Áno, dohodnite sa na tom vodcovia kmeňov medzi sebou

    Hlasy: 30 55,6%
  • Áno, riešim to po svojom, končím s DK

    Hlasy: 6 11,1%
  • Nie, chcem dohrať do konca i za cenu, že to bude trvať ďalších pár rokov

    Hlasy: 12 22,2%
  • Nie, nebudem sa predsa dohodovať s nepriateľom

    Hlasy: 6 11,1%

  • Celkový počet hlasujících
    54

DeletedUser

Guest
Na základe podnetu od pár hráčov z cz3 zakladám anketu či by ste chceli, aby sa svet 3 ukončil.
Máte na výber rôzne možnosti, tak hlasujte. :)
 

DeletedUser22096

Guest
To je už sakra dlouhá doba, co jsem tam hrál pod účtem Maucin :yes
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
:beerVudcaa ... dobrá věc ta ANKETA. :yeah
---------------------------------------------------------------------------
Ahoj,

Všem kamarádům,přátelům a ostatním hráčům co tu ještě zůstali na cz3. :king

Já sice jako Habrton ... už na cz3 nehraju.

Ale pořád mám podle mne dobrý přehled co se zde děje.
Přeci jen je cz3 moje srdcovka a zde jsem prožil nejlepší a nejaktivnější část hry na D.K.

Co vím od přátel tak ukončením světa 3 bude pro ně záchrana a vysvobozením.
Mnozí to již dávno nehrají a předali legálně či nelegálně své účty jiným lidem.
Kdyby jsem neměl některé z nich na skype tak na D.K. noví majitel kdo mu to píše.

Pokud dáte na mnou RADU ...UKONČETE TO. :axe :thumb
Podle mne je konec v zájmu Vás všech.

Všechny on-line hry včetně D.K. jsou o ničem.
Jediné co tyto hry umí jsou žrouty času a peněz.:crazy
Zábava to je možná tak pár měsíců.
Pak už je to jen a jen o ničem a hlavně o závislosti. :wacko

Někteří hráči svou závislost vyřešili tak,že se stali moderátory fóra D.K.
Ale hru nechtějí ani vidět.
I tak se to dá řešit,ale NE všichni ,můžeme být moderátoři.:p

Hra po 4 letech přestává být hrou. :wall

D.K. jako taková je dobrá hra ... její zásadní a odpuzující nedostatek je ten,že totálně nemá dobře dotáhnutý cíl hry a její KONEC.

Někteří hráči to pochopili a přešli na Speed kola ... zde je to rychlé a užijete si stejnou zábavu ba v ještě větší míře jako na pomalých světech,které nemají konce.

Překonejte všichni své předsudky a domluvte se navzájem mezi sebou.
FENIX , *V* , HOPE , +RoR+ , Toayen , kmen08 , TOP 10 , KONEC , G a S , ronin a další kmeny.
Domluvte se mezi sebou ... budete společnými vítězi a za to získáte věčnou SLÁVU. :hi

Upřímně ... co s toho budete mít,když vyhrajete jako samostatný kmen za dalších XXX let tento svět.
Řeknu Vám to ... Prázdnotu .... za tu dobu jste mohli učinit spostu jiných a lepších věcí,než sedět u PC.

JEDINÉ POZITIVUM na D.K. jsou přátelé a ty se neopouští ani kdyby D.K. neexistovali.
[SPOIL]Tím,že by se ukončil svět 3 neznamená,ale že je tím zratíte.
Já jsem si je za tu dobu dal na skype a jsem s nimi stále v kontaktu.
Některé občas i navštívím osobně a D.K. jsou nám v tu chvíli ukradené.[/SPOIL]
Hlasuji pro: Áno, dohodnite sa na tom vodcovia kmeňov medzi sebou. :beer
Dobré rozhodnutí a v osobním životě vše NEJ ...přeje ... Tonda
:hi
 

DeletedUser

Guest
Děkuji za tuto anketu... Ale stejně, i kdyby tu byla 90% shoda toho, že lidi chtějí končit, jejich hrdosgt jim nedovolí sesednout se s těma dalšíma a říct si prostě, že už toho bylo dost. Pak je tu další skupina, jako například lidi z kmene08, kteří prostě končit nechtějí? Proč? Baví je povídat si s lidma, baví je utrácet peníze u DK, baví je autisticky ignorovat rodinu a říkají tomu relaxace.

Dokud budou lidi tak hrdí na svou minulost, že pro ni zapomenou na budoucnost, tak se tu nic převratného nestane, pokud tu budou lidi, kteří raději než realitou žijí DK, pak se nikam nehnem.
 

DeletedUser

Guest
Este je jedna moznost....

Najst si proste babu a zacat sa skutocne hrat....:rofl:rofl:rofl


ps...ako si nazivate ?
 

DeletedUser

Guest
Tak já tě poslechnu:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Obávám se, že je tu stále příliš lidí co nejen že to nechtějí dotáhnout k nějakému konci, ale naopak, to chtějí co nejvíce prodlužovat.
 

DeletedUser

Guest
Když se mezi sebou budou paktovat nepřátelé tak už nebude moct nikdo napsat že vyhrál S3, ale jen že ho dohrál, to jste se pak mohli domluvit už na začátku a nenatahovat to ;)
 

DeletedUser

Guest
To je fakt výhra sedět tu další dva roky.....Zahrej si člověče nezlob se, jestli toužíš po pocitu z výhry.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nechcem sa opakovat, ale ked som chcel ukoncit S3 prostrednictvom kmena Konec, od troch kmenov som dostal kosom, lebo uz su dohodnuti a ukoncia to vo vitaznom zoskupeni...preslo par mesiacov a vysledok je ten, o ktorom som hovoril uz vtedy..neukoncite to hned, budete sa natahovat este dva roky.....mozno 3 - 4 - 5 - vlastne to uz je moc, to uz INNO davno vymysli dalsiu nekonecnu akcnu hru.

Chapem iba jedno...su hraci, ktorych to stale na S3 bavi....barbarky a mrtve ucty..na to netreba ziadnu specialnu strategiu, len slachtu.
 
Nahoru