• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Chcete, aby sa svet 3 skončil?

Chcete, aby sa svet 3 skončil?

  • Áno, dohodnite sa na tom vodcovia kmeňov medzi sebou

    Hlasy: 30 55,6%
  • Áno, riešim to po svojom, končím s DK

    Hlasy: 6 11,1%
  • Nie, chcem dohrať do konca i za cenu, že to bude trvať ďalších pár rokov

    Hlasy: 12 22,2%
  • Nie, nebudem sa predsa dohodovať s nepriateľom

    Hlasy: 6 11,1%

  • Celkový počet hlasujících
    54

DeletedUser

Guest
Já si teda myslám, že je těch ruk o několik párů víc, ale dokud bude všem jedno, že kmen (40 účtů) je řízen dvěma lidmi, pak se to nikam nepohne.... Pamatuju, za jakýkoliv přestupek byly tvrdé tresty.... a teď.... Netroufnu si odhadnout, jestli to je v rohanu a viktorkách hráno přes sip, zástupy, nebo prostě jen přes servry poskytující dynamickou ip, ale rozhodně to je přečůráváno a to velmi zdatně a ve velkém anebo je to ignorováno. NEchci se dál do tohoto pouštět, protože nechci kritizovat, nebo z čehokoli vinit vrchnost, ale i pro samotné vedení hry musí již být tento svět nerentabilní... když někdo má 20 účtů... na kolika z nich si bude platit premium? Maximálně tak na svém, aby ostatní mohl snáze požírat.
 

DeletedUser

Guest
No nevím...nakolik je megaúčet hratelnej i v míru bez prémia...
 

DeletedUser

Guest
Hratelnej není, ale udržovatelnej je bez problémů.

Nicméně já jsem mluvil o tom, že pokud by přestali hrát dva hráči, tak by možnost nějakého ukončení byla značně pravděpodobnější než dnes.
(každý hráč je z jiného kmene, aby si to někdo špatně nevysvětlil)
 

DeletedUser

Guest
Prevdepodobnost ukoncenia S3 je v dohladnej dobe 3-5 rokov nepravdepodobna:rofl:rofl:rofl

Ale nakoniec, ved to je uplne jedno kedy v skutocnosti skonci, ona ta trojecka skoncila uz davno....a ako sa tu mavate, co nasa TAP, ako ide zivot ?


som celkom zvedavy, kedze stary otec by zvedavy mal byt. ci ?:D
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem se zkusil zeptat našich rohanských bratří na ten výplod, co zde stenlay stvořil.
Umístil jsem jeje na společné forum.
Nejprve mi byl příspěvěk smazán, tak jsem při opětovném napsání a přímé citaci pohrozil, že pokud se smazání bude opakovat, tak že to prostě rozešlu HZ, aby celý FENIX věděl co jsou rohani zač... Odpovědí mi byly jen urážky a nařkávání
nikiJ.Badus@seznam.cz napsal/a:
PROSIMTĚ VALERINE ZRUŠ TEN UČET A NEZATĚŽUJ NAS TVOJIMA MINDRAKAMA

Ano před určitým časem jsem prohlásil že končím a od té doby to mám furt na talíři.... Ale na jednoduchou otázku, jak si máme tento stenlayho post vysvětlit nepřišla žádná kloudná odpověď. Jen urážení, na nic jiného se již nezmůžou.
 

DeletedUser6478

Guest
Nejsem tak zběhlý ve slovenštině jak jsem se domníval. Ale pokud stanley píše to co se domnívám tak se plete. +RoR+ není rozhodně nejstarší existující kmen
 

DeletedUser

Guest
No rychlým náhledem vidím 3 kmeny, které jsou starší než ror.

(A jen pro úplnost ani trinitas není nejstarší kmen s3)

Edit: Tak mě to dost překvapilo, ale pokud bychom udělali tabulku stáří jednotlivých kmenů, tak by ror nebylo ani v první třetině.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Tady se baví pouze o existujících kmenech
Rozumím a můžeš mi tedy prosím povědět jak jsou na tom =Vlci=
Kteří, už jednou zanikli sice jen na chvílu,ale stále jsou součástí světa 3 i když,už jen simbolické je to zastoupení.

Dáš sem prosím odkaz jak to zjišťuješ ???
 
Naposledy upraveno:
Nahoru