• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Chyba hry v hromadnej rekrutacii armady

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vyskytla sa u mna kuriozna chyba hry.

Na rekrutaciu armady pouzivam v hre zabudovany system na hromadnu rekrutaciu.
Neviem akym sposobom, ale stalo sa to, ze mi to v niekolkych utocnych dedinach narekrutovalo ovela viac utocnych jednotiek ako je kapacita celej dediny - 24000 jednotiek.

Pre objasnenie: Mal som v dedinach armadu, ktorej sucet jednotiek podla miesta zaberajuceho v selskom dvore bol 28160.

NAZORNA UKAZKA





O tejto situacii som nevedel do tej chvile, kym som taky utok (spolu aj s dalsimi utokmi) neposlal na nepriatela, zhodou okolnosti supportera D.a.g-a. A ja som dostal pozdrav od dalsieho supportera ze porusujem pravidla.

Po upozorneni som si nasiel dalsiu taku dedinu a z nej som poslal utok, ktory neprekracoval bezne pocty jednotiek.

Tym to ale neskoncilo.

Po nejakom case som zase utocil a pri utokoch sa nasla dalsia taka dedina kde bolo viac armady. Nepriatel bol pozorny a cez support sa mi postaral o zablokovanie mojho uctu pre porusenie pravidiel DK - vyuzivanie chyb a bugov v hre.




Po dlhom vysvetlovani na supporte som bol znovu do hry pusteny so zdvihnutym prstom, ze ak sa to stane este raz, tak som skoncil s hrou DK natrvalo.

Jedinu chybu ktoru si v tom vsetkom priznavam je ta, ze som si nevsimol pri posielani utokov ze v dedine je viac armady ako je nastavenie hry. Ale to som v tom case posielal cca 250 utokov z jednej oblasti. A vsetky cez volbu » Všechny jednotky, takze som na pocty armady nehladel.

KOLKI Z VAS HRACOV SI PRI POSIELANI UTOKOV PREPOCITAVA POCTY JEDNOTIEK V DEDINACH CI ICH NAHODOU NEMATE VIAC AKO JE NASTAVENE V SYSTEME HRY?

CHCEM SA ESTE OPYTAT SKUSENYCH VETERANOV, JE TENTO MOJ PRIPAD NAOZAJ JEDINY V CELEJ HISTORII DK?

AKO JE MOZNE ZE MI TO NAREKRUTOVALO TAKE POCTY JEDNOTIEK, PRESAHUJUCE HROU NASTAVENE POCTY MIEST V SELSKOM DVORE?

Cele je to velmi kuriozne a ja som bol za to tvrdo potrestany. Za chyby niekoho ineho ....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35035

Guest
Tohle má být jakože omluva na vlákno které jsem založil v otázkách a odpovědích a za ty protesty proti takovým jak jsi ty na supportu? :king


Ale běž s tým někam...:(

To píšeš tady pro support a pro nás co hrajeme S13 spravedlivě a čestně, a doma se přitom jdeš u****t :wacko jak ti naleteli. Pak dáš měsíc pokoj a zase nejdřív jeden vypustíš, pak 2 až si to zase nejaká Márč všimne...
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Vyskytla sa u mna kuriozna chyba hry.

Na rekrutaciu armady pouzivam v hre zabudovany system na hromadnu rekrutaciu.
Neviem akym sposobom, ale stalo sa to, ze mi to v niekolkych utocnych dedinach narekrutovalo ovela viac utocnych jednotiek ako je kapacita celej dediny - 24000 jednotiek.

Pre objasnenie: Mal som v dedinach armadu, ktorej sucet jednotiek podla miesta zaberajuceho v selskom dvore bol 28160.



O tejto situacii som nevedel do tej chvile, kym som taky utok (spolu aj s dalsimi utokmi) neposlal na nepriatela, zhodou okolnosti supportera D.a.g-a. A ja som dostal pozdrav od dalsieho supportera ze porusujem pravidla.

Po upozorneni som si nasiel dalsiu taku dedinu a z nej som poslal utok, ktory neprekracoval bezne pocty jednotiek.

Tym to ale neskoncilo.

Po nejakom case som zase utocil a pri utokoch sa nasla dalsia taka dedina kde bolo viac armady. Nepriatel bol pozorny a cez support sa mi postaral o zablokovanie mojho uctu pre porusenie pravidiel DK - vyuzivanie chyb a bugov v hre.


UKAZKA TAKEHO UTOKU


Po dlhom vysvetlovani na supporte som bol znovu do hry pusteny so zdvihnutym prstom, ze ak sa to stane este raz, tak som skoncil s hrou DK natrvalo.

Jedinu chybu ktoru si v tom vsetkom priznavam je ta, ze som si nevsimol pri posielani utokov ze v dedine je viac armady ako je nastavenie hry. Ale to som v tom case posielal cca 250 utokov z jednej oblasti. A vsetky cez volbu » Všechny jednotky, takze som na pocty armady nehladel.

KOLKI Z VAS HRACOV SI PRI POSIELANI UTOKOV PREPOCITAVA POCTY JEDNOTIEK V DEDINACH CI ICH NAHODOU NEMATE VIAC AKO JE NASTAVENE V SYSTEME HRY?

CHCEM SA ESTE OPYTAT SKUSENYCH VETERANOV, JE TENTO MOJ PRIPAD NAOZAJ JEDINY V CELEJ HISTORII DK?

AKO JE MOZNE ZE MI TO NAREKRUTOVALO TAKE POCTY JEDNOTIEK, PRESAHUJUCE HROU NASTAVENE POCTY MIEST V SELSKOM DVORE?

Cele je to velmi kuriozne a ja som bol za to tvrdo potrestany. Za chyby niekoho ineho ....
[/SPOIL]


No já bych řekla,že se jedná o nějaký nelegální link...to ti můžeme věřit a taky nemusíme..A hlavně..pokud odesíláš armu,i při 1000 útocích,víš,co ve vesce je a nemyslím si o tobě,že by si byl tak hloupý,že by ti to nebylo divné..S pozdravem ...Mupped..
PS:.A hlavně,pokud by se mi to stalo jednou,bedlivě bych sledovala a sama na to support upozornila. Je to jen hra,chyba se stát může,ale věř mi,že krom toho ,že existuje link na zrekrutování army během tří dnů do plného seláku,s tímhle sem se ještě nesetkala..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:D
No ty jsi mě pobavil.
Takových blábolů dokáži nasmolit mraky.
Zajímavé je , že se to stalo jen tobě. Myslím že hromadnou rekrutaci používají všichni.
Ještě jsi možná opomněl jednu variantu , a to že to na tebe bylo připravené a schválně udělané.
 

DeletedUser35035

Guest
A že za to může supportér v našich radách - D.a.g :mocking
 

DeletedUser

Guest
Kto nechce pocuvat, tomu nevysvetlis.

A tomu ze v kmeni UK je vsetko ciste a podla pravidiel neveris ani ty sam ...
... ale ty nemusis vediet o vsetkom co sa tam pecie.
 

DeletedUser

Guest
No to ze mas v selskom taku armu a nie raz ... je samozrejme divne. A nech to vyriesi support. Ak je to bug, tak sa mozno zasluzis o jeho odstranenie.

To ze si si to nevsimol, no ja osobne tomu neverim, navyse ked sa ti to nestalo prvy raz. Si tak skuseny hrac, ze proste je malo pravdepodobne. Ale na tom co si myslim ja, na tom nezalezi.

To ze to pozorrny hrac UK poslal na support je spravne a prirodzene. Ked si si to nevsimol ty, tak aspon on.

A to co sa pecie v UK, o tom som uz od vas pocul dost. Rozpravanie v hadankach, chvalenie sa citanim nasho fora ... Tak to je fakt trapne. TRAPNE. A pochopim ak to rozpravaju hraci nevyrovnani, sklamani zo zleho vyvoja hry (pre nich). Ale ty ? Vazim si nepriatelov. Ale tych co mi stoji za to aby som si ich vazil je stale menej.

Poviem ti co sa pecie v UK, ideme vas porazit. Podla pravidiel. A potom to oslavime.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kto nechce pocuvat, tomu nevysvetlis.

A tomu ze v kmeni UK je vsetko ciste a podla pravidiel neveris ani ty sam ...
... ale ty nemusis vediet o vsetkom co sa tam pecie.



Pokud to víš ty,tak nás seznam.:yes.Vyved nás z naší nevědomosti..
A pokud to jsou jen tvoje doměnky,tak to nezveřejnuj..Je to docela vážné obvinění..
Bud si jistý,že tady,je opravdu čisté vše..
 

DeletedUser30198

Guest
Jsi minimálně druhý hráč, kterému se tohle pravidelně stává. Ten první k tomu ale musel mít vysoké pravomoci a následně byl odejit. Pevně věřím, že ho budeš následovat a zachová se tím regulérnost hry.

:hi
 

DeletedUser33998

Guest
pro 905960807 :

myslím že si pleteš pojmy s dojmy, ano jsem člen supportu , a však na S13 jsem normální hráč jako všichni ostatní, takže prosím , jednou pro vždy v tomto směru si odpusť narážky typu D.a.g support tohle a tamto, příjde mi to z tvé strany nesmyslné, co se týče tvého úžasného útoku na mě ano všiml jsem si toho což uzná každý hráč na světě že když by na něj šel útok který překračuje kapacitu selského dvora o 4000 obyvatel napsal by ticket z žádosti na prověření úplně každý, že jsi byl zablokovaný jak píšeš si nám tu oznámil až ted ty sám, a když z tvé strany tyto divné útoky pokračuji tak se nediv že ti již nikdo nevěří že hraješ fér hru, a můžu tě ujistit že si to myslí celé UK. tvým nesmyslným narážkám se tu můžu akorát jen smát.. což se taky děje,

nemůžeš se divit když teď tento útok od tebe jde na další naše členy že napíší ticket znovu, i ty bys to udělal bez mrknutí oka.. kde je pravda víš jen ty sám, ale myslel jsem že jsí hráč jiného charakteru než aby jsi zde vypouštěl takové nesmysly a útoky vůči mé osobě.

závěrem bych tě ještě jednou ujistil že ti zde píšu pouze jako hráč S13, D.a.g , vůdce BS Caesar a člen rady UK.
:hi



 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru