• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Chyba na mapě

  • Zakladatel vlákna DeletedUser25426
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25426

Guest
Po dnešním udpate se na mapě - respektive dole pod mapou, kde jsou vypsaný hráčem přidané skupiny, přestaly objevovat ikonky těchto skupin... Objevuje se jen jméno a barva podkladu.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Můžeš udělat printscreen? Já u sebe žádnou chybu nevidím. Co máš za prohlížeč? Neptal jsi se v kmenu, jestli má ještě někdo stejný problém?
 

DeletedUser25426

Guest
Bez názvu.jpg
S31
Už jsem psal i na suport, ale klasicky si nerozumíme... Ach jo... :scratch
 

DeletedUser15465

Guest
u mňa s31.
[SPOIL]
qsth5i.png
[/SPOIL]


U willibalda modrej flek, u mně rudej flek. heh.
biggrin.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nemáš Willibalde nastaveny barvy na průhlednou?
 

DeletedUser25426

Guest
Některý jo..., proč? Nefunguje to ani s barvama - prostě to nezobrazí obrázek u popisu...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano, je to tak, jen jsem si to ještě potřeboval ověřit. Abys v té celkové tabulce něco viděl - aspoň čtverečky - tak si dej barvy normálně, bez průhlednosti. Je zajímavé, že to jinak funguje, jen v tomto došlo k nějaké chybě. Už jsme to nahlásili.
 

DeletedUser25426

Guest
Já tam nechci nic dávat, ve svý mapě se vyznám i bez tabulky - a nechci mít mapu jako omalovánku - mě stačej ty šílený tlačítka z minulý verze...
Jen jsem nahlásil chybu ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru