• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Chyba v oznámení

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím, objevil jsem chybu v oznámeních.

Zabral jsem vesnici 17.7. a v oznámeních mi přibyla oznámení o tom, jak na mě na tu vesnici dne 16.7. někdo útočil. Což není možné, protože tou dobou nebyla ta vesnice vůbec moje. Takže jednak by se ty oznámení neměly dostat ke mě do seznamu oznámení a druhak by tam měl být uveden jako cíl původní majitel. Tož jakto, že to tak není??

Děkuji.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Ahoj,
nevím jestli jsem to správně pochopila... ale mé vysvětlení je takové, že dříve jsi útočil dejme tomu na "barbarku".
Když jsi ji dobyl...a přejmenoval dejme tomu na "Van Hornovo City", tak se ti ve starých oznámeních ukázalo, že místo na barbarku jsi útočil na Van Hornovo City ?

To mi přijde celkem v pořádku - stará oznámení se přejmenují automaticky dle názvu vesničky.
 

DeletedUser33829

Guest
Nepochopila jsi to správně. Dobyl vesnici 17.7. a mu přišla oznámení, jak na tu vesnici někdo jiný útočil 16.7.,takže před tím, než si ji přivlastnil, což by mu nic takového přijít nemělo.;)

Oznámení se nepřejmenuje, název vesnic v názvu oznámení zůstane vždy takový jaký byl v době útoku, pouze v rozkliknutém oznámení mají vesnice takový název, jaký mají v momentu, kdy se díváš.;)
 

DeletedUser27494

Guest
chybné oznámení

Mám dotaz zdali vby se třeba do další verze hry DK nemohlo upravit tohle oznamko:
Marty-1 napsal/a:
Odesláno 16.07.13 08:11:31
jskalka tě vymazal ze seznamu přátel. Už neuvidíš online stav hráče jskalka. Hráč jskalka rovněž už neuvidí tvůj online stav.
jskalka
Nesmazal sem Martyho se seznamu přátel!!!
Jen sem smazal žádosti o přátelství co nebyli na můj dotaz přijaté!
Rozumíte?
Mám v přátelích ty co mne přijali ale pod nimi byli moje žádosti a ty sem smazal protože po dlouhé době nikdo z nich moji výzvu nepřijal - bohužel systém posílá tohle špatně formulované oznamko!
Mělo by tam spíše být: "jskalka smazal svou žádost o přidání tebe do jeho seznamu přátel" (nebo tak něco).
Prostě jsem si myslel že ti co nepřijali můj dotaz tak nemají o mé přátelství zájem.
Napíšu na suport nebo spíše na forum jestli by se do další verze DK nemohlo
upravit tohle oznamko aby to ti co jim to příjde správně pochopili
Šlo by to upravit aby nebyl omyl v pochopení tohohle oznamka?
Děkuji za odpověď
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru