• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Classic 2 - noční bonus

Blinder290

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Zdravím,
kolik % je noční bonus na Classicu 2? Mám pocit, že jsem někde viděl 250%, ale v nastavení světa to není.
 

Deleted User - 4100157

Guest
Je to napsáno v nastavení, je to napsáno i tady na fóru a máš to napsáno i na stránce vesnice, na ruku Ti to Inno nevytetuje.

EDIT: Máš to i v simulátoru.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Blinder290

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
V nastavení ve hře je napsáno NB 100%, v nastavení světa jsem se díval 3x, pokud jsem opravdu tak slepý, prosím tě o screenshot ;)
 

Deleted User - 4100157

Guest
Částečně má pravdu, v nastavení jeho výše není napsaná z čehož by se logicky odvodilo 100 %, ale tam je špatně napsán i fake limit.

Doporučuji číst stránku konfigurace, pokud víš kde je a jak se z ní čte, tam to máš vždy přesně. Případně jak jsem napsal výše, máš to i v simulátoru, v noci na stránce vesnice i tady na fóru a všude je 250 %.
 

Deleted User - 4100157

Guest
Díky za odkaz. Tak zrovna na to tlačítko jsem neklikal, takže o tomhle jsem nevěděl. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru