• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Classic 4 - diskuse

Patrick Bateman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
38
Tak mám nahráno na kmenech zhruba 12 let, takže je mi jedno co má za smysl tvůj deathmatch, když samozřejmě jakožto counter strike hráč moc dobře vím, ale tohle je bez smyslu :)
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
47
Je to bez smyslu nebo ten smysl akorát nevidíš?

Smysl každého deathmatche je v tom, že se přeskočí úvodní fáze, kde záleží víc na micru než na strategii a začne se hned ve fázi, kde rozhoduje strategie.

Ok, ale chápu, zdejší strategicky analfabetní hráči, kteří jsou zvyklí v začátku strategické fáze buď rozdat vesnice nebo se připojit k nejsilnější skupině, tento nápad nemusí úplně docenit.
 

Patrick Bateman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
38
V čem se přeskočí konkrétně úvodní fáze? Když za hodinu uděláš 2 mince ?
A při téhle rychlosti to dopadne tak, že se budou brát jen barky a stavit se, v tomhle vidíš smysl? To je pro tebe Dm?
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
186
@CheGuevara
Tvl. Ty si tu chceš z toho udělat pískoviště nebo co? Už ve hře jsi se choval divně a teď se mi to jen potvrdilo.

Co jsi to napsal za bullshit? To bude bonus jen pro lidi, co na to mají čas a co by u toho ze začátku seděli či používali zakázané skripty.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Vážení hráči,

tentokrát jsme se rozhodli s vámi sdílet ještě neschválený návrh nastavení dalšího classic světa. (Co to znamená? Finální nastavení se může od tohoto úplně lišit)

Dejte nám vědět, co si o tomto nastavení myslíte, případně jaké nastavení byste rádi viděli jiné.
Tentokrát je v plánu classic lehce inovovaný, jeho podstatou bude malá výhoda sběru surovin, pro chvíle, kdy hráč třeba není aktivní a kostel, jakožto strategický prvek ve hře, který může změnit celou podstatu boje.


  • Rychlost - 4
  • Rychlost jednotek - 0.5
  • Morálka - aktivní (závislá na bodech a čase)
  • Pravidlo selského dvora - neaktivní
  • Fake limit - 0% bodů vesnice
  • Mezera mezi útoky - 50 ms
  • Výzkum – Zjednodušený výzkum
  • Sběr surovin - aktivní
  • Rostoucí barbarské vesnice - aktivní (500 bodů) / 0,15 na hráče
  • Bonusové vesnice – aktivní / 0,01 na hráče
  • Noční bonus – dle výběru hráče
  • Vlajky - neaktivní
  • Začátečnická ochrana - 4 dny
  • Tutoriál - neaktivní
  • Přesun na Casual - nelze
BUDOVY A JEDNOTKY
  • Kostel - aktivní
  • Strážní věž - neaktivní
  • Pevnost - neaktivní
  • Lučišníci - aktivní
  • Paladin – neaktivní
  • Domobrana - neaktivní
  • Šlechtic - zlaté mince
  • Snižování oddanosti šlechtice - 25 vždy
  • Maximální dosah šlechtice - 50 polí
KMEN A PODMÍNKY VÍTĚZSTVÍ
  • Počet členů v kmenu – 25 členů
  • Podpory jen v rámci kmene, rozhoduje doba příchodu
  • Kmenové schopnosti - neaktivní
  • Podmínka vítězství - Dominance (55%), kmen musí požadované procento udržet po dobu 14 dní, minimální délka trvání světa: 60 dní
PRÉMIOVÉ FUNKCE
  • Prémiový účet - aktivní
  • Správce účtu – aktivní od 5 vesnic
  • Pomocník rabování - aktivní
  • Zkracování doby výstavby - neaktivní
  • Snižování ceny výstavby - neaktivní
  • Bonusová produkce - neaktivní
  • Prémiový trh - neaktivní
SPECIÁLNÍ NASTAVENÍ
  • Omezené obchodování jen v poměru 0.9 - 1.1
  • Zvýšená produkce surovin - 120%
  • Maximální počet zástupů - 3
  • Není možné pozvat jiného hráče ani využít položku "přemístění"
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
186
Až na pár bodů je to fajn.
Bez fake limitu mi to přijde šílený, protože tě bude každý spamovat a ty nebudeš vědět která bije. Delší ochrana je fajn, ale 3 zástup na účet mi přijde. zbytečně moc :cool:
 

General Brian Sheppard

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Pár dotazů:

Možnost produkce na 20% na 1 měsíc s tím že je to 20% dřevo, 20% hlína, 20% železo bude aktivní?

Když se zatím domlouváme jako parta že půjdeme na tento svět jaká je šance že budeme vedle sebe?
Chceme být poblíž sebe ohledně podpor a spolčených útoku.
Když nebude položka přemístění tak to nepůjde

Jak máme pak být kmen vedle sebe když každý bude na jiném kontinentu... to je trošku nedomyšlené :)
 

olegwinner

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Souhlasím s klukem s kamením, fake limit by měl být. Dále si myslím, že vlajky mohou být zajímavé, ale není to nutnost (nevím teda jestli vůbec v klasiku jsou) a nejsem moc fanoušek kostela. Také mi tam chybí paladin ideálně s klasickým předmětem a ne úrovně. Zbytek se mi zdá dobrý, možná ještě domobrana, ale asi také nemusí být. Nejvíc mi tedy vadí: Fake limit, kostel a paladin a to v tomto pořadí důležitosti.
 
Nahoru