- Počet poděkování
- 170
Odložím si tu dvě ubrečený děti, stejně sem nikdo nechodí a nepíše, tak snad to nikomu nebude vadit.
Zobrazit přílohu uživatele 7378
Zobrazit přílohu uživatele 7379
Uniká mi smysl tohoto dementního příspěvku. Je to svět co svět, že se nuly, které mají fóbii z neúspěchu, domluví na nějaké přesile proti zbytku a až teď na speciálu jsem viděl, že se tomu parta lidí vzepřela, rozběhla se hlavou proti zdi a ... uspěla.



