• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Classic 4 - diskuse

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
K fake limitu, kolik by tedy podle vás měl být? 0.5 nebo 1%?

3 Zástupy je moc? Klidně můžeme dát jen jeden, tedy jeden hráč může v jednu chvíli zastupovat maximálně jeden další účet.

Bonusová produkce k zakoupení nebude, z prémiových funkcí pouze PU, SU, PR

Pokud bude na světě před registrace, jakože na posledním classicu byla, tak stačí být ve stejném kmenu. Pokud nebude (v tuto chvíli zatím nevím), tak probojovat se k sobě. Nebo přihlásit se hned a doufat, že vás dát hra k sobě, než se registrují další hráči.

Vlajky bohužel na classic světě být nesmějí

Paladin se zbrojnicí byl z nastavení odstraněn a již ho nastavit nemůžeme. Poslední classic měl jednoho paladina, proto tentokráte bez paladina, aby byla změna.
 

olegwinner

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Jasně chápu, jediná věc by podle mého byla tedy kostel. Ohledně limitu, po pravdě se zas tak nevyznám ohledně toho kolik % je ideální pro fake, to nechám rozhodnout ostatní.
 

General Brian Sheppard

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Taky by mě zajímalo jak to vypadá s tím to světem skoro to uteklo a nic se neděje tak nevím zda zaspaly aby daly nějaké info a kdy bude svět aktivní a jeli vůbec bude :D
 

olegwinner

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
To by mě mrzelo, bohužel se DK stalo do nějaký míry pay to win a toto je jediný svět či server kde to tak není. Chtěl bych se vrátit k DK, ale asi se na to vykašlu pokud už klasik neotevřou.
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
K fake limitu, kolik by tedy podle vás měl být? 0.5 nebo 1%?

3 Zástupy je moc? Klidně můžeme dát jen jeden, tedy jeden hráč může v jednu chvíli zastupovat maximálně jeden další účet.

Bonusová produkce k zakoupení nebude, z prémiových funkcí pouze PU, SU, PR

Pokud bude na světě před registrace, jakože na posledním classicu byla, tak stačí být ve stejném kmenu. Pokud nebude (v tuto chvíli zatím nevím), tak probojovat se k sobě. Nebo přihlásit se hned a doufat, že vás dát hra k sobě, než se registrují další hráči.

Vlajky bohužel na classic světě být nesmějí

Paladin se zbrojnicí byl z nastavení odstraněn a již ho nastavit nemůžeme. Poslední classic měl jednoho paladina, proto tentokráte bez paladina, aby byla změna.
Důležité je, aby nějaký limit byl. Bez něj je to nesmysl, hrál jsem to několikrát a fakt není dobrý, když hráč posílá 1 jednotku jako fejk od rána do večera.

Tři zástupy mi přijdou hodně z toho důvodu, že kmen když bude pro 25 lidí tak je to dost lidí na to, aby spolupracovali a zástupy vykryli.
Pokud bude kmen pro 10 tak bych to i chápal.

Jinak nastavení s předregistrací mi přijde fajn, je to zase dobrý v tom, že se člověk k kamarádům musí probojovat a dává mu to třeba někdy směr, kam se udávat :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Nastavení dalšího Classic světa jsme si již interně odsouhlasili, takže v brzké době vám jej oznámíme. Nemusíte se bát - zatím - nám Classic světy nikdo nezatrhnul, takže je máme v plánu vždy po určité době pro vás připravovat.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Tentokrát jsme začátek předregistace ohlásili dostatečně dopředu, abyste měli čas se na nový svět připravit.
 
Nahoru