• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Classic 4 - diskuse

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
46
Odložím si tu dvě ubrečený děti, stejně sem nikdo nechodí a nepíše, tak snad to nikomu nebude vadit.
Zobrazit přílohu uživatele 7378
Zobrazit přílohu uživatele 7379

Uniká mi smysl tohoto dementního příspěvku. Je to svět co svět, že se nuly, které mají fóbii z neúspěchu, domluví na nějaké přesile proti zbytku a až teď na speciálu jsem viděl, že se tomu parta lidí vzepřela, rozběhla se hlavou proti zdi a ... uspěla.
 

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
34
Classic není pro každého. dual,trial je povinností + pokud nechceš a neumíš hrát se skripty, tak to nehraj a nebo u toho seď 23 hodin denně.

Já nepíšu o tom že to nedělám, já píšu o tom, že když někdo něco chce psát na forum, tak je potřeba první mrknout na sebe :D

Hraju s nepovolenýma skriptama, ale nikoho nenapadám že s něma nemá hrát... to je stejný jako když někdo říká že brečí do profilu ikdyž sám brečí do profilu :D
 

Praetorian-from-hell

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
50
Já nepíšu o tom že to nedělám, já píšu o tom, že když někdo něco chce psát na forum, tak je potřeba první mrknout na sebe :D

Hraju s nepovolenýma skriptama, ale nikoho nenapadám že s něma nemá hrát... to je stejný jako když někdo říká že brečí do profilu ikdyž sám brečí do profilu :D
Ale já jsem o tom, jestli ty něco používáš nic nepsal . Psal jsem o tom, že ta hra není pro hráče, co hrají bez nich.
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Uniká mi smysl tohoto dementního příspěvku. Je to svět co svět, že se nuly, které mají fóbii z neúspěchu, domluví na nějaké přesile proti zbytku a až teď na speciálu jsem viděl, že se tomu parta lidí vzepřela, rozběhla se hlavou proti zdi a ... uspěla.

Smysl tohoto dementního příspěvku bylo ukázat to, jak je typické české křičet a dávat za vinu ostatním svůj neúspěch. To je věc, kterou vídám jen na českém serveru a vždycky jsem z toho udiven.

Tome na forum už nikdo nechodí :D

Jinak spojení kmenů do vítězného, tak trapně to skončilo i na minulém classicu a Temný byl hlavní role té komedie.

Stavění multiacc, nepovolené scripty a sedění více lidí na 1 účtu má Slon pravdu a to víme všichni i ty, takže dle mého konstatování pravdy a nebrečení.

brečel Lucian na profilu, že Temný zabírá soukmenovce vesky, takže brečení na obou stranách.

#objektní #objektivita #objektivníAdam #AdamsHahnpresident
Je to škoda, že sem nikdo nechodí no, přitom ve hře mě vždy spamují.
Já proti spojení více kmenů nic špatného nemám, je to logické, že hráči nechtějí po těch týdnech a měsících sezení u hry bojovat ještě ve finále proti sobě, protože se ze hry stane stereotyp a každého to baví jen ze začátku a jakmile má člověk 100+ vesnic tak to nikoho moc nebere.

Stavění multiúčtů ke hře patří, dělá to každý jen někdo lépe, někdo hůře. Nepovolené skripty skripty mi přijdou v dnešní době směšné, protože to používá každý druhý hráč, téměř každý s kým jsem měl možnost hrát na Classic serveru měl minimálně skripty na přesné časování útoků apod. Tenhle argument moc nikomu neberu, protože to je stejně tak dostupné, jako rohlíky v obchodě.
Více účtu na jednom účtě mělo být dávno již jako povinnost
victory.gif
Sám víš, co to je za humus sedět za PC a čumět neusátle do toho. Mít rodinu, přítelkyni a žít svůj život a zároveň se bavit hrou, není to úplně easy.


Tohle asi nemá cenu řešit s někým, kdo ten server nehrál, to bys pochopil, co ten hráč je za joudu. :Bad
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Dneska byla uzavřeno přihlášení na aktuální.

Pokud máš nějaký nápad na další, klidně ho sem můžeš napsat :)
 
Nahoru