• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Classic 5 - návrhy nastavení

Artist

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Nastavení se mi líbí, novinky jako pravidlo selského dvora a tří-stupňový panský dvůr tu hru zpestří :))). A co se týče toho tutorialu tak souhlasím, ten nový by se ke classicu se sběrem hodil.
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Třístupňový panský dvůr je zde k ničemu, člověka to limituje možná tak do 10 vesnic, dál už je to potom jedno a ani to člověk nepocítí, když už to chcete nastavovat, tak nastavte surovinové balíčky, které se zvýší když šlechta umře. Tzn. Mám dvě šlechty= 1 a 2 balíčky a pokud mi při útoku umřou, tak znovu šlechta č.1 bude stát 3 balíčky a šlechta č.2 bude stát 4 balíčky, prostě cena bude dále pokračovat jako kdyby ta šlechta neumřela, hrál jsem toto na speedech a je to zajímavé nastavení, samotný Třístupňový PD nemá moc logiku.
Jinak nastavení je fajn, jediná věc co bych odmazal je možná kostel, ale pokud bude, tak se nebudu zlobit. Ještě jedna příjemná věc co by mohla ztížit ten start je start s 2 vesnicemi. Člověk potom bude muset dávat PD na 2ku aby mohl postavit šlechtu, to by mohlo být zpestření, když už chcete dávat Třístupňový PD. Jinak za mě ostatní věci super
 

Praetorian-from-hell

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
50
Zas se nesmí kombinovat moc věcí dohromady. Vím, že němci už testovali nový tutorial na světě se startem o 2 vesnicích a byl úspěšný. Ale dlouho to testovali, tak aby to nezpůsobilo problémy se spuštěním. 2 vesnice jsou fajn, ale zase při tomto nastavení je už hodně novinek jako pravidlo selského dvora nebo tří-stupňový panský dvůr ať už s balíčky surovin nebo ne. A když se do toho ještě přidá nový tutoriál se sběrem, tak si myslím, že o zábavu bude postaráno.
 

olegwinner

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ

  • Rychlost - 3
  • Rychlost jednotek - 0.5
  • Morálka – aktivní (na čase)
  • Fake limit - 1 % bodů vesnice
  • Pravidlo selského dvora - neaktivní
  • Rozestup mezi útoky – 50ms
  • Výzkum – jednoduchý
  • Rabování – aktivní
  • Sběr surovin - aktivní
  • Rostoucí barbarské vesnice - aktivní (rostoucí do 500 bodů) / 0,7 na hráče
  • Bonusové vesnice – aktivní (rostoucí do 500 bodů) / 0,7 na hráče
  • Noční bonus – aktivní podle hráče (8hodin)
  • Vlajky - neaktivní
  • Začátečnická ochrana - 4 dny
  • Tutoriál - neaktivní
  • Přesun na Casual - nelze
BUDOVY A JEDNOTKY

  • Kostel - neaktivní
  • Strážní věž - neaktivní
  • Pevnost - neaktivní
  • Lučištníci - neaktivní
  • Paladin – Aktivní, jeden na hráče (nevím jestli jsou jiné možnosti než ty knihy)
  • Domobrana - neaktivní
  • Šlechtic - Nechám to na vás, když nechcete mince
  • Snižování oddanosti šlechtice - 20 až 30
  • Maximální dosah šlechtice - 45 polí
KMEN A PODMÍNKY VÍTĚZSTVÍ

  • Počet členů v kmenu – 20
  • Podpory jen v rámci kmene (doba příchodu)
  • Kmenové schopnosti - neaktivní
  • Podmínka vítězství - Dominance (51%), kmen musí požadované procento udržet po dobu 14 dní, minimální délka trvání světa: 60 dní
PRÉMIOVÉ FUNKCE

  • Prémiový účet - aktivní
  • Správce účtu – aktivní od 5 vesnic
  • Pomocník rabování - aktivní
  • Zkracování doby výstavby - neaktivní
  • Snižování ceny výstavby - neaktivní
  • Bonusová produkce - neaktivní
  • Prémiový trh - neaktivní
SPECIÁLNÍ NASTAVENÍ
 
Naposledy upraveno:
Nahoru