• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Classic 5 - návrhy nastavení

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Děkujeme všem za vyjádření se k nastavení.

Je mi líto, ale ani já zatím nevím, kdy budeme moct classic znovu spustit. Zatím to nebylo rozhodnuto.
 

HaRLeMiK

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ
  • Rychlost - 4 - Super
  • Rychlost jednotek - 0.5 - Super
  • Morálka - neaktivní - Super
  • Pravidlo selského dvora - aktivní 2000 na level - môže byť
  • Fake limit - 0.5 % bodů vesnice - Super
  • Rozestup mezi útoky – neaktivní - Super
  • Výzkum – třístupňový - Super
  • Rabování – neaktivní - nepotešilo ale dá sa s tým hrať
  • Sběr surovin - aktivní - nepoškodí ani nepomôže pri tejto rýchlosti resp je mi to jedno
  • Rostoucí barbarské vesnice - aktivní (nerostoucí) / 0,7 na hráče - Super
  • Bonusové vesnice – aktivní (nerostoucí) / 0,7 na hráče - Super
  • Noční bonus – aktivní 0-8 - Super
  • Vlajky - neaktivní - škoda vlajky mám rád a pre mňa už patria k DK ako soľ
  • Začátečnická ochrana - 3 dny - Super
  • Tutoriál - neaktivní - toto by som kľudne zapol tutorial s odmenami ako na bežných svetoch
  • Přesun na Casual - nelze - Super
BUDOVY A JEDNOTKY
  • Kostel - aktivní - toto je za mňa največšie FUJ na každom svete kde to vidím..
  • Strážní věž - neaktivní - Super
  • Pevnost - neaktivní - Super
  • Lučištníci - neaktivní - Super
  • Paladin – Aktivní, jeden na hráče - trocha škoda s paladinmi sa tiež da vyhrať celkom a robí to rozdiel medzi skúseným hráčom a nováčikom
  • Domobrana - neaktivní - Super
  • Šlechtic - Třístupňový panský dvůr - Super
  • Snižování oddanosti šlechtice - 20 až 30 - tiež celkom pohode proste sa budu posielať vlaky o 5 šlechticov
  • Maximální dosah šlechtice - 45 polí - Super
KMEN A PODMÍNKY VÍTĚZSTVÍ
  • Počet členů v kmenu – 20 - tu je to pomerne málo... radšej by som preferoval väčší kmeň ako viac spojenectiev takých 30 by bol ideal
  • Podpory jen v rámci kmene (v čase odeslání) - za mňa toto zlé rozhodnutie.. zbytočné machinácie preskakovanie z kmeňa do kmeňa kvôli defu
  • Kmenové schopnosti - neaktivní - Super
  • Podmínka vítězství - Dominance (51%), kmen musí požadované procento udržet po dobu 14 dní, minimální délka trvání světa: 60 dní - Super
PRÉMIOVÉ FUNKCE
  • Prémiový účet - aktivní - Super
  • Správce účtu – aktivní od 5 vesnic - tiež bolo by super to hodiť od 2 vesníc ako tu už niekto spomínal alebo aspoň od 3
  • Pomocník rabování - neaktivní - Super bez rabovania straca zmysel max na uhybanie pri Back time utoku
  • Zkracování doby výstavby - neaktivní - Super
  • Snižování ceny výstavby - neaktivní - Super
  • Bonusová produkce - neaktivní - Super
  • Prémiový trh - neaktivní - Super
SPECIÁLNÍ NASTAVENÍ
  • Omezené obchodování jen v poměru 1.0 - Super
  • Zvýšená produkce surovin - 200% - Super
  • Bez rabování - prežijeme bude to aspoň zaujmavé
  • Maximální počet zástupů - 3 - Super
  • Není možné pozvat jiného hráče ani využít položku "přemístění" - trocha škoda keďže sa nedá dohodnúť s partou na tento svet vopred
 
Naposledy upraveno:

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179

HaRLeMiK

  • Rozestup mezi útoky – neaktivní - Super
  • Pomocník rabování - neaktivní - Super bez rabovania straca zmysel max na uhybanie pri Back time utoku
Tady se trošku obávám, že ani při pomocníkovi rabování bys neuhl, neboť budou vteřiny neaktivní.
  • Počet členů v kmenu – 20 - tu je to pomerne málo... radšej by som preferoval väčší kmeň ako viac spojenectiev takých 30 by bol ideal
20 členů v kmenu mi přijde strop. Už jen z toho důvodu, že na classic serveru je poměrně těžké udržet aktivní tým a kord v počtu 30 lidí.
Nemluvě o tom, že hrozně moc hráčů po měsíce zjistí, že na to vlastně nemají tolik času a že vesnice předají apod. Takže ve finálně to tak cool mít 30 lidí v kmenu není.
  • Není možné pozvat jiného hráče ani využít položku "přemístění" - trocha škoda keďže sa nedá dohodnúť s partou na tento svet vopred
Určitě je možné hráče pozvat v předregistraci a zároveň utvořit společný kmen, minimálně tak to celou dobu bylo. Jen za běhu hry není možné již k sobě zvát, což mi přijde zcela fér.
  • Správce účtu – aktivní od 5 vesnic - tiež bolo by super to hodiť od 2 vesníc ako tu už niekto spomínal alebo aspoň od 3
Ideální by to bylo, ale ještě nejsme tak pokrokový, jako v cizině, takže buďme rádi za 5 vesnic.
 
Nahoru