• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jakou hudbu právě teď posloucháte?

DeletedUser25387

Guest
Teď snad jí slyším všude, ale fakt se povedla.

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Minulý týden jsem se dozvěděl smutnou zprávu, která je už 5 měsíců stará, umřel ICE-B.:cry:cry:cry Měl jsem po Ledovém Béčku pojmenovanou na s22 vesnici. Nevím komu tady co říká skupina Elektrïck Mann, protože média je ignorovala, i když kdysi v České televizi s nimi udělali rozhovor, tak jejich písničky nehráli, dal jsem sem před lety jednu písničku (Všechno co je od B je dobré). Jejich koncerty bývaly narvané a kdo je ze Zlínského nebo Moravskoslezského kraje a není důchodce, tak je ostuda je neznat, ve zbytku republiky je už moc lidí znát asi nebude. Nejlepší skupina z Valmezu, Mňága a Žďrop nebo Helena Zeťová se mohou zahrabat.
Písničky sem dávat nebudu, protože jednu jsem tu před 3 lety dal a kdo chce jistě si najde jak zní alkorap, jak si svůj hudební styl sami nazvali. Klipy stojí za to i zhlédnout, ne jen poslechnout. ICE-B měl před 8 lety i svůj pořad na stream.cz a jak jsem se díval, tak jsou tam ty díly dodnes.

Myslím, že by tu mohla tato informace být, že i dnes existují skupiny, které mají vyprodané koncerty, leč je oficiální proud ignoruje a rozhodně to nebyli šašci jako legenda Hroznové Lhoty.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Shedde, pustil jsem si nějakou jejich písničku a tu ignoraci os médií jsem naprosto pochopil :scratch:D

ale když už je to česká písnička, mně se líbí toto:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru