• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Co si myslíte o smrti

DeletedUser

Guest
:hi:mad:scratchehm já pořád filozufuju o tom kam člověk přijde kam umře.spousta lidí to popisuje jako světlo na konci tunelu popřípadně s osobou ktrerá na ně mluvila.sposta lidí pak spáchá sebevraždu jenom kvůli tomu pocitu lehkosti a naprosté pohody.Co si myslíte kam člověk přijde až umře.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tělo odejde do věčných lovišť, nacož duše zůstává věčná...
 

DeletedUser19256

Guest
Na smrt má každý jiný názor, a každý si to představuje kapičku jinak. Někdo si myslí, že po smrti půjde buď do nebe, za to že byl celý život čestný, spravedlivý laskavý, prostě všobecně vzato HODNÝ, a nebo že půjde do pekla, za to jaký byl ZLÝ. Další lidi si třeba myslí, že umřou, ale že se znovu zrodí jako malé miminko, ale nebudou si to pamatovat co se vše stalo ze jeho minulý život. Další lidi si zase třeba myslejí, že budou dalé žít jako neviditelní duchové.. A další třeba, že umřou, a už nebudou. A další zase že se zrodí třeba jako strom, zvíře, nebo cokoli jiného, ale to už asi ne :D

Já osobně si myslím, že až umřu (to mám myslím ještě hodně času), že už prostě nebude nic.. Jen tma..
 

DeletedUser

Guest
No konečně jsi, Matrixi, založil to téma :cool

Já na polovinu věřím, že po smrti nic není. Věčná temnota, o ničem nevíš, nevíš, že věčně spíš, je to spánek beze snů.

A na druhou polovinu věřím v dvě náboženství -křesťanství
(nebe/peklo) a nebo v budhysmus (znovuzrození), nebo jak se to jmenuje :diablo

Ale i když jsem křesťan, nechce se mi moc věřit v křesťanství. Nedává to smysl. Proč by měl krátký život jako iluze rozhodovat o nekonečném osudu v nebi nebo pekle? Ale zase si nechcu dyžtak boha rozhněvat. :cry:angel
 

DeletedUser

Guest
Podle mne je smrt jenom dalsi krok...nekam......smrti se to nekonci......tedy alepson podle mne....telo ostane na zemi....dusa odejde....ale vzpominky...ostanou :cry:cry
 

DeletedUser

Guest
Co si myslíte kam člověk přijde až umře.

O sebevraždě přemejšlim den co den. Obzvláště, když překvapivě zjistím, že mám další BAN.

A protože chci po smrti rozprášit a nikdo drahý na mně třeba v nebi nečeká, sama bych šla nejspíš do pekla, tak budu naprosto realistická - Po samotném aktu smrti nás čeká NIC. Nečekám valhalu, nebe, nirvanu, boha... Prostě skapu a nikdo ani nemukne, nikdo si na mně nevzpomene. Bude jen víc vzduchu pro vás ostatní.
 

DeletedUser

Guest
To neříkej. Vždycky si na tebe někdo vzpomene. Já si na tebe budu pamatovat vždycky. O takové blbosti jako sebevražda ani neuvažuj.
 

DeletedUser

Guest
myslim ze mytus samotnych dusi putujucich niekam sa zrodil davno...ludska mysel bola cimsi uzasnym neuveritelnym, to co v nej vznikalo bolo krasne, pre ludi bolo cosi nepochopitelne, ze by proste "zmizla"...myslim ze pred smrtou clovek casto ma halucinacie etc...ale ako mozu ludia tvrdit ze kracali tunelom za svetlom a pri tom byt zivi?ako mozu tvrdit ze si duchovia a zaroven zit?Teoria boha je tiez zvlastna...zije starec s bielou tvarou a mudrym pohladom v oblacikoch...vidi vsetky nase skutky, ciny a myslienky, a tak spisal na dvoch kamennych tabuliach pravidla, ktore mame ich dodrzivat, inak nas hodi do pekla kde sa budeme skvarit a trpiet do konca svojho zivota(dusa ktora citi bolest?wtf?)...ale stale nas miluje..miluje vsetkych ludi na svete, ale zeny su koli prvotnemu hriechu bohom potrestane etc...smrt je len smrt...nic viac ani menej..
 
Nahoru