• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

coouch - jen tak

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40896
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40896

Guest
Tohle jsem napsal, než jsem si přečetl pravidla. Tak dávám jen k prohlédnutí. :)

Je 20:59 23. prosince, celej den jsem si jako vždycky razil mince. Vždyť už bude mír a já oslavím s rodinou Vánoce. Ale najednou jde na mne útok, vlny emocí mají v mé hlavě průtok.

Říkám si co se stalo, ale pak jsem byl jen nucen sledovat co posléze nastalo. Druhý, třetí, čtvrtý atak jde na můj house, jsem fakt v háji, útočí Santa Claus.

Byl jsem v rozpacích že přijdu o svou vesnici, v návalech paniky nastavaj ataky na mou lednici.
Vytahuju první flašku, kterou jsem v lednici našel, vypil jsem ji rychle celou, až jsem s toho dostal kašel.

Santa Claus má přece rozdávat dárky a lásku, namísto toho už na mou vesku Tipsport vypsal sázku. Že mě Santa zabere je už jasný i dítěti, kurz na přežití mám totiž hroznej, jedna ku dvaceti !

Ve 23:59 budíček, útoky už dorazili, vymlátili všechno, potom prase v seláku porazili.
Santovi šlechticové mé obyvatele dárky zasypali, nebylo to všechno, mne navždy z panství vyrazili .

Holt předčasně nastupuju na zimní spánek stejně jako medvěd, ale nebudu spát dlouho, však nám brzy spustí svět třicet devět.

A tak přeju hezké Vánoce Vám všem kdo hraje tuhle pecku ,i v Americe, Číně , a východním Německu!
 

DeletedUser40769

Guest
Pravidla to sice nesplňuje ,ale narozdíl od některých splňujících mě to aspon náramě pobavilo :D:great
 

DeletedUser40896

Guest
Kdybych Ti to zarapoval u těch beatů u kterých jsem to psal, bylo by to ještě lepší ;-)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Čas je, udělej něco, co bude odpovídat zadání. Věřím, že to pro Tebe nebude problém. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru