• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dá se sv. 1 dohrát?

DeletedUser16561

Guest
Hej Biblo,
A keď človek nemá žiadnu rodinu, kto zdedí konto ??
Platí to aj pre support ?? Ja umriem a môj syn ma bude zastupovať ?? :pardon
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Je BAN za to, když někdo zná tvé heslo? Budu si muset znovu projít pravidla :-\


No to urychleně projdi včetně VOP (pro osvěžení paměti, výňatek tu přímo cituji):


§ 4) Účty


4.4 Uživatel se zavazuje, že bude přihlašovací údaje, hesla a přístupové údaje (souhrnně „Přístupové údaje“) ke svému Účtu udržovat v tajnosti a že společnost InnoGames neprodleně informuje, jakmile se dozví nebo se bude domnívat, že Přístupové údaje jsou známy neoprávněným třetím stranám. V takovém případě své údaje změní nebo o provedení změny požádá společnost InnoGames. Společnost InnoGames dále má v takovém případě právo přístup Uživatele dočasně zablokovat. Uživateli může být používání znovu povoleno, jakmile bude podle uvážení společnosti InnoGames vyloučeno podezření na zneužití Přístupových údajů Uživatelem nebo třetími stranami.

Takže - žádné sdílení hesla, žádné koukání přes rameno hrajícímu bratrovi ...
;)
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Zelíčko, o prázdninách je potřeba si doplnit informace, asi jsi dělal málo zástupů na účtech, kde musí hráč znát pravidla pro zástupy, případně sdílení a asi jsi nikdy nebyl při předání účtu jinému hráči přes support legálně ...
Za to, že někdo zná Tvoje heslo je opravdu ban, zažila jsem na sv.15 ban vynikajícího hráče za to, že měl ve zprávách na kmenech heslo končícího spoluhráče ... (tehdy dostali ban oba dva, jak ten co heslo napsal, tak i ten, kdo ho měl ve zprávách, asi za to, že heslo znal), mám dojem, že to tehdy bylo na udání nepřátel se žádostí o prověření
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser30368

Guest
ZvD, SiP i předávání znám, heslo znali, ale na DK mi nehodili, to jen, kdyby něco :)
 

DeletedUser25074

Guest
na takovéto věci se hodí skype :)
kdyby jste věděli, jak se tam krásně pomlouvá.... :rofl:yes:p
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
mám zkušenost, že jsou i tací, kteří celou konverzaci rady kmene na skype zkopírují a pošlou ji po kmeni a nepříteli, pozor na to
 

DeletedUser25074

Guest
to se stává no.. :) ale za to co napíeš na skypu tě ve hře bloknout nemůžou :) a pokud ti tam někdo řekne heslo, tak ve hře ti to nikdo nemůže dokázat i když ví, že ty to heslo znáš.. (a nepřihlašuješ se přes něj)
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny přeživší. Koukám, že ještě hrajete. Tak ať se daří a moc to nepřehánějte :)
 
Nahoru