• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dá se sv. 1 dohrát?

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No ano, jednička se stále ještě hraje - dobýváním. :paladin
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, vypadá to, že se i svět jedna dá dohrát, ale nechci to zakřiknout. Ale tipovat, jak dlouho nám to ještě bude trvat, tu můžete. ;)
 

DeletedUser31113

Guest
Dle mého to bude trvat maximálně do velikonoc i s TimeEndem :cool
 

DeletedUser15465

Guest
Tak už je tu timeend...
Držím palce OVM! :)
s1... joo tam jsem byl za Persil... to ještě bylo v době, kdy byly kmeny o stovkách (některé snad dokonce o tisících) členů... Půlka z toho už jsou jen pohádky :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, ano, je, když jsem se v únoru 2008 přihlásil na ten svět - tak to bylo šestimístné číslo v pořadí žebříčku, co jsem měl. No a kmen byl někde na konci tisícovky, když jsem někomu napsal kvůli spojku - odpovědi byly většinou pohrdavé - až budete v první pětistovce, pak se s námi bavte ... Z těch kmenů dnes už není ani jeden. Není sice už ani můj, ale pár nás to vydrželo až k tomu time-endu. A smekám před nimi, i když vydrželi třeba jen s několika vesnicemi. A smekám před kmenem, který jim to přežití umožnil a nevyhodil je. A smekám i před protivníky, co bojují až do konce. :hi
 

DeletedUser15465

Guest
u mňa to byl listopad 07... dobyli mě na 2000 bodech, hehe :)
ty jsem dal za zhruba stejnou dobu, za jakou dnes dobydu cca 10 vesek...

Ale jo.. vydržet na jednom světě 5 a víc let... to už je síla. Někdo by řekl závislost, ale jelikož u toho lidi spíš relaxujou, tak říkám Respekt..
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, je to i tom popovídání, co u toho vedeme, o srazech, už teď nějak přemýšlíme, jaké to bude, až svět jedna nebude ... I když na to, jak to hrajeme dlouho někdy nadáváme. Ale byl to pomalý svět. A šlechta neomezený dosah - takže, když tě někde ničili, kde kmen nebyl, nebyl problém se přestěhovat do modrého bezpečí a začít znovu. Jak jsem psal, když je dobrý kmen, dá se i tenhle svět dohrát ...
 

DeletedUser15465

Guest
:)

Jen doufám, že vás ze s1 uvidím i na novějších světech.. že s1 není váš "první a poslední"... Aspoň na vlastní kůži, možná líp než ostatní, budete moci zdokumentovat tu cestu, jakou české DK urazily za těch pár let.. mně to nepřijde, většinu světů jsem navštívil, někdy na skok, někdy na rok či ještě déle.. Jsem docela zvědavý na tuhle "dokumentarizaci" :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, o tom jsme zatím nediskutovali, ostatně, mnozí z nás na více světech současně hráli, mnozí ještě hrají. Ale kdo ví ...
 

DeletedUser

Guest
Ahoj jak se dostanu na ten to svět ?:D teda jestli je to ještě možné se tam dostat :( . Před pul rokem jsem zacinal na svete 31 a ted jsem na Casualu
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru