• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dárky ve hře

Banu Bakr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Ahoj,
jsem tu nový a chtěl bych se čistě spíše ze závisti než ze zvědavosti zeptat, jak je možné, že můj kamarád dostává tu a tam nějaké náhodné dárky (myslím že v podobě surovin nebo něčeho takového) od DK a já ještě nedostal ani jeden :D.
Hraje v tom roli třeba to, že já jsem ho pozval do hry, ale sám jsem se zaregistroval bez něčího pozvání, nebo má jen neuvěřitelné štěstí, že náhodný generátor dárků vybral jednoho hráče třeba čtyřikrát? :D
Díky za odpověď,
Banu Bakr
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Ahoj,
pokud myslíš položky v inventáři, tak ty hráči získávají nejčastěji v nějaké události. Případně v soutěži zde na fóru.
 

Banu Bakr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Ahoj,
mám na mysli přiložený obrázek, poslal mi screenshot. Myslím, že v té době, kdy ty dárky dostával, soutěže ani události nebyly.
Díky
 

Přílohy

  • IMG_20201215_164510_808.jpg
    IMG_20201215_164510_808.jpg
    106,3 KB · Zobrazení: 23

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Ano, ve hře jsou různé akce, někdy jsou jen na některém světě, jindy na kombinaci. Někdy mohou být jen v určitý čas nebo vztažené na nějakou akci, třeba přihlášení. Bohužel ti nemohu říct více, akce si řídí přímo marketingové oddělení.
 

Banu Bakr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Dobře, mockrát děkuji za odpověď, omlouvám se, pokud to bylo moc off topic a klidně může být vlákno smazáno.
 
Nahoru