• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dřevárna

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Dle slov moderátora: Je úplně jedno s jakým úmyslem jsi téma založil. O tom co do tématu patří a co je spam rozhodují moderátoři a tedy momentálně já.
Pokud tedy nemohu rozhodovat o tématu, které jsem založil a svobodně do nich psát a rozvíjet.

Žádám moderátory, aby tyto témata SMAZALI.

[SPOIL]

Téma mému srdci milé. :heart
Pokud smažete nechávám na Vás.
- Je na to dána aktuálně blokace.


Posuďte sami jestli to hráče zajímá či nikoliv.
Osobně sleduju, že to hráči stále čtou, ale jak říkám je to na Vás.[/SPOIL]
Založte si prosím jiné ... :blush
- nechcu být nadále nijak spojován s D.K. a s tématy mnou založenými.

Děkuju za pochopení ... :hi
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, slyším to a vidím prvně, ale zapojit se do toho moje šéfová, tak bych s radostí vstoupil do vojska protistrany. Možná by si také nějakou modřinu odnesla ... I když je mi jasné, že toto není účel, ale už i ta představa je osvobozující. :axe
 

DeletedUser

Guest
Biblo, k teambuildingu se nejlíp hodí paintbal. Z blízka to dělá modřiny pěkný a ten pocit, když to svojí šéfový vystřílíš celou dávku ... nevyměnil bych za nic jinýho.
P.S. jen aby tvá šéfová taky nehrála DKčka, to by bylo vtipný :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, to by bylo ...

No, ale je prima, že se sejde parta lidí a dají přednost přírodě a pohybu, místo PC.
 

DeletedUser

Guest
tak tohle my hrajem furt, ani to nepotřebujem takhle jmenovat :p Ale je to good hra
 

DeletedUser28016

Guest
Jezdím každý rok v létě na camp, (tábor, chcete-li) kde to hraje většina lidí. Často mě nutí k tomu abych se do toho taky pustil, ale nikdy nenajdu odvahu:blush Hrají třeba týden v kuse a opravdu realisticky. Spí v lese a jí to, co si uloví, taKže jich je potom týdnu většina dost hladová;)
 

DeletedUser

Guest
Tak to já bych hrál takhle víc naostro hned, jen nemám kdy a kde
 

DeletedUser

Guest
ha Adyk žije :D

Můj brácha občas jezdil na dřevárnu.
prý dvakrát to bylo na motivy pána prstenů a pak něco ve stylu DK+Warcraft :D:D (ta představa je šílená:rofl)
Ted už tam nejezdí.
Kdo chce objasnit nějaké věci ptejte se.

PS:čekal jsem kdy se to tu objeví :)
 

DeletedUser

Guest
Ne, my se rveme ve stylu WoWka a Warcraftu pořád a je to nejlepčí styl, ve kterým to jde :cool Nic šílenýho
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru